IMPREZY FIRMOWE

IMPREZY FIRMOWE

Silny zespół pracy tworzy atmosferę wzajemnego wsparcia, zaufania i pozytywnej energii. Wspólne cele, współpraca i wzajemne zrozumienie w zespole sprawiają, że praca staje się bardziej inspirująca i satysfakcjonująca. Ta myśl towarzyszy nam zawsze wtedy, kiedy organizujemy imprezy firmowe. Specjalizujemy się w organizowaniu niezapomnianych i dynamicznych wydarzeń, które wzmocnią więzi w Twojej firmie i przyczynią się do osiągnięcia biznesowych celów. Wierzymy, że organizacja imprez team buildingowych, wyjazdu integracyjnego czy pikniku firmowego, to sposób na pogłębienie relacji pomiędzy pracownikami i stworzenie doskonałej atmosfery w miejscu pracy.

SPOTKANIA FIRMOWE DOPASOWANE DO TWOJEJ BRANŻY

Wychodzimy z założenia, że każda firma powinna korzystać z indywidualnie dopasowanych scenariuszy imprez firmowych. Takie wydarzenia mają poruszać, angażować i stwarzać niepowtarzalne doświadczenia, ale przede wszystkim zawsze mają być doskonałą zabawą!
Organizacja imprez firmowych to sztuka, na której dobrze się znamy. Ponad piętnaście lat doświadczenia, 900 zorganizowanych wydarzeń i zapał, który towarzyszy nam niezmiennie od początku działalności, pozwalają kreować niesamowite imprezy integracyjne i angażujące atrakcje firmowe. Dążymy do tego, by nasza oferta imprez integracyjnych była dopasowana do dynamiki i potrzeb Waszego zespołu.
Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą imprezy tematyczne, wyjazdy integracyjne połączone z firmowym piknikiem czy wydarzenia dla firm organizowane w siedzibie przedsiębiorstwa takie jak otwarcia i jubileusze, zawsze wybieramy angażujące atrakcje, które są wciągające dla uczestników i zgodne z celem imprezy.
Zwracamy szczególną uwagę na to, kto będzie uczestnikiem imprezy firmowe i dlaczego dana impreza się odbywa, uważnie słuchamy wskazówek organizatora, dopytujemy i wspólnie szukamy rozwiązań. Zawsze staramy się wychodzić z własnymi pomysłami i inicjatywami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie połączyć wszystkie elementy w spójną całość. Podróż w czasie, stworzenie magicznego świata? Ogranicza nas tylko wyobraźnia!
Firmowe imprezy integracyjne są dla nas jak nowe opowieści do napisania. Za każdym razem przygotowując dla Was angażujące atrakcje, czujemy się jak autorzy zupełnie nowej historii. Wierzymy, że imprezy firmowe należy traktować indywidualnie. Nie ma tu miejsca na schematyczność i powtarzalność. Każda firma jest unikalna i wymaga wyjątkowego podejścia i pełnej współpracy z naszymi klientami, których jest już ponad 200!

OFERTA IMPREZ - PIKNIKI FIRMOWE, WYJAZDY INTEGRACYJNE I WIELE WIĘCEJ

Impreza integracyjna to bardzo pojemne pojęcie. Przygotowując dla Was event integracyjny, sięgamy po nieszablonowe rozwiązania. Inspiracją dla nas jest nasza wyobraźnia, popkultura i oczywiście Wasz zespół. Znamy wiele sposobów skutecznej integracji zespołu. Oferta imprez firmowych dostępnych u nas to m.in.:

  • Firmowe imprezy plenerowe – chętnie organizujemy czas pracownikom, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Otwarta przestrzeń to nowe możliwości i ekscytujące formy integracji. Niezależnie od tego, czy impreza odbywa się przed siedzibą firmy, czy na terenie rekreacyjnym, słońce i świeże powietrze bez wątpienia sprzyjają firmowej integracji. Aranżujemy przestrzeń i czerpiemy z niej inspirację, by zaprojektować dla Was wyjątkowy dzień.
  • Szkoleniowe imprezy integracyjne (team building) – oferujemy różnorodne aktywności i angażujące atrakcje, które mają na celu budowanie silnych relacji pomiędzy pracownikami, doskonalenie umiejętności zespołowych i stymulowanie kreatywności w Twoim zespole. Chętnie sięgamy po rozwiązania takie jak gry integracyjne dla dorosłych, wspólne warsztaty zgodne z zainteresowaniami czy współpraca z trenerami biznesu i specjalistami w swych dziedzinach.
  • Organizujemy wyjątkowe imprezy, które wzmocnią Was jako zespół, ale również zmotywują każdego z osobna.
    Kompleksowa organizacja imprez promocyjnych – jako doświadczeni organizatorzy imprez firmowych wychodzimy z założenia, że promocja jest bardzo ważna. Czasem nawet godzinna impreza zorganizowana w celach promocyjnych może przynieść niesamowite efekty. Chętnie przygotujemy dla Was firmowe atrakcje, które nie tylko pomogą Wam promować markę, ale również dostarczą Waszym gościom i potencjalnym klientom niezapomnianych wrażeń.
  • Spotkania integracyjne online – coraz częściej zdarza się, że firmy działają zdalnie, a pracownicy mieszkają daleko od siebie. Czy w takiej sytuacji eventy firmowe są niemożliwe? Nie dla nas. Organizacja eventów firmowych w trybie online to nasza specjalność. Zadbamy o wciągające atrakcje, a pracownikom dostarczymy do domu paczki z wszelkimi niezbędnymi składnikami do wspólnej zabawy.
  • organizacja imprez integracyjnych w formie gry miejskiej lub terenowej – ten typ eventu firmowego to nasz konik od wielu lat! Przenieś się wraz z pracownikami firmy do niesamowitego świata zagadek, tajemnic i wyzwań. Zorganizujemy dla Was grę w dowolnym miejscu – od Tatr po Bałtyk, czy gdziekolwiek w Europie!

Niezależnie od wybranej formy spotkania, współpraca z nami to pełna obsługa podczas imprezy firmowej czy wyjazdu integracyjnego. Nasi opiekunowie będą towarzyszyli Wam nie tylko podczas przygotowań do realizacji wydarzenia, ale także przez cały czas organizacji imprezy.

Sekcja pytań i odpowiedzi

Imprezę integracyjną w formie wyjazdu dla firmy warto zorganizować po zakończeniu dużego projektu lub kampanii, na początku nowego roku lub kwartału, lub z okazji specjalnych dat firmowych. Jest to doskonały sposób na celebrowanie sukcesów, motywowanie zespołu i wzmocnienie więzi w firmie. Ostateczna decyzja zależy od specyfiki firmy i celów, które chce się osiągnąć poprzez integrację. Dopasujemy profil imprezy firmowej do wydarzenia i zorganizujemy dla Was niezapomnianą integrację.

Organizacja imprezy firmowej przynosi ogromne korzyści, zwłaszcza biorąc pod uwagę czynnik integracyjny. Jako osoby, które ofertę eventową zaczynały od współpracy z profesjonalnymi animatorami gier miejskich, dostrzegamy, jak wiele pozytywnych emocji, radości i dobrej zabawy może dostarczyć uczestniczenie w takich wydarzeniach. Jesteśmy pewni, że przekłada się to pozytywnie na atmosferę w pracy i ogólne nastroje pracowników firmy.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: