EVENTY ONLINE

WYJĄTKOWE WYDARZENIA ONLINE

Działamy na polskim rynku od 13 lat, a nasze doświadczenie w terenie przenieśliśmy do sieci. Zorganizowaliśmy już ponad 50 różnorodnych realizacji od momentu uruchomienia oferty online. W czasie spotkania online szczególnie dbamy o zaangażowanie emocjonalne uczestników na każdym etapie!  Zadbamy o Twoich gości od momentu komunikacji spotkania czy integracji po prowadzenie spotkania przez fachowych trenerów, prelegentów i prowadzących po to, by zapewnić pełen komfort uczestnikom.  Niezależnie od tego, czy chodzi o konferencje online czy wydarzenia integracyjne – przygotujemy dla waszej firmy dopasowane rozwiązanie.

EVENTY ONLINE DLA FIRM

Nie musicie się o nic martwić! Zajmiemy się wszystkim. Uczestnikom integracji zapewniamy zarówno pakiet niezbędnych materiałów i instrukcji, jak i pełną opiekę w trakcie samego spotkania. Zapewnimy odpowiednią platformę do spotkania online w opcji pro, niezależnie czy chodzi o transmisję ze studia czy rozbudowany team building.  Nie musicie przy tym instalować aplikacji, a dostęp dla gości naszego spotkania online czy konferencji online jest możliwy z każdego urządzenia. Wy siedzicie tylko wygodnie przed monitorem – organizację zostawiacie nam.

INTEGRACJA ONLINE – TO DZIAŁA!

Przeprowadziliśmy ankietę wśród uczestników naszych gier i aż 88% ankietowanych wzięłoby udział w grze online jeszcze raz. Ocena techniczna wypadła równie pozytywnie – eventy online oceniło bardzo dobrze aż 94% uczestników! Przygotujemy dla twoich pracowników, klientów czy gości niezapomnianą integrację w domowym zaciszu.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

Wszystko zależy od wybranej opcji – część programów realizujemy z podziałem na drużyny, które nie mogą być zbyt duże, inne odbywają się w formie transmisji live na Youtube i nie mają ograniczeń uczestników. Wszystko zależy od koncepcji wydarzenia

Korzystamy z platform ogólnodostępnych w  opcji pro. Wasza impreza może odbyć się na Zoomie, Teamsach, Webex lub Youtube – wszystko zależy od wybranej opcji i wspólnych ustaleń. Najważniejsze jest dla nas to, żeby uczestnicy eventu online nie musieli instalować żadnej aplikacji, a dostęp dla użytkownika był możliwy z każdego urządzenia

To jest właśnie najlepsze – nic! Wystarczy, że zaparzy sobie herbatę, wygodnie rozłoży się na fotelu czy kanapie i po prostu będzie obecny. Niektóre eventy mogą wymagać dokonania wcześniejszych zakupów lub przygotowania konkretnych rzeczy pod dany warsztat – ale jeśli taka sytuacja się zdarzy, odpowiednio wcześniej otrzymacie od nas pełny samouczek wraz z niezbędną listą zakupów.

Możemy dostarczyć materiały zbiorczo do siedziby firmy lub indywidualnie wysłać do pracowników. Z naszego doświadczenia doskonale w znacznej większości warsztatów sprawdzą się paczkomaty. Wszystko oczywiście ustalimy zawczasu z klientem.

Przygotowaliśmy szereg propozycji kreatywnych warsztatów, programów team building i różnego rodzaju pomysłów na spotkania pracowników w sieci, by ciekawie i w dobrej atmosferze spędzić czas. Działamy na polskim rynku od 13 lat, a nasze doświadczenie w terenie przenieśliśmy do sieci.

W naszych obecnych czasach warto wziąć zawsze pod uwagę opcję online lub hybrydową. Zorganizowaliśmy już ponad 50 eventów online dla naszych klientów.  Przeprowadziliśmy ankietę wśród uczestników zrealizowanych przez nas eventów online i aż 88% ankietowanych wzięłoby w nich udział jeszcze raz. Ocena techniczna wypadła równie pozytywnie – eventy z nami oceniło bardzo dobrze aż 94% uczestników!

Jak najbardziej! Mamy profesjonalną obsługę i praktycznie każdy nasz program możemy zrealizować w języku angielskim.

Zwykle potrzebujemy ok. 2 tygodni by przygotować dla Waszych gości odpowiedni event. W przypadku eventów z wysyłką pakietów dla pracowników (np. las w słoiku online czy warsztaty kulinarne online) warto jednak zaplanować imprezę integracyjną odpowiednio wcześniej.