Trochę o nas

TROCHĘ O NAS

Elastyczni, pomysłowi, profesjonalni - tak mówią o nas inni. A co my możemy powiedzieć o sobie?

MICHAŁ
GŁÓD

MICHAŁ
GRUZ

MAREK
MICHALAK

MARIKA
SKROBEK

MARCIN
GODLEWSKI

TOMASZ
MARCINKO

Ponad piętnaście lat temu, z połączenia pasji i kreatywności powstała agencja, która wyspecjalizowała się w pokazywaniu Wrocławia i organizacji gier miejskich.

Zaczynaliśmy od tworzenia wciągających scenariuszy gier i wyjazdów, które z czasem stawały się coraz bardziej rozbudowane i skomplikowane logistycznie. Przez lata rozszerzaliśmy ofertę o różnego typy eventy, w których wspólnym mianownikiem zawsze były nieszablonowe pomysły i fantastyczni ludzie, którzy wprowadzali je w życie. 

Dzisiaj nasz zespół tworzą ludzie, którzy doskonale się uzupełniają a ich wspólną cechą jest wielkie zaangażowanie i pasja. Kochamy to, co robimy i widać to w efektach naszych działań. 

Szukamy nowych inspiracji praktycznie cały czas. Wyzwania to nasz żywioł.
W równym stopniu angażujemy się w organizację gry miejskiej dla kilku pracowników, jak w organizację dużego eventu na kilka tysięcy osób.

Nasze rozwiązania dopasowujemy do naszych klientów. Często tworzymy koncepcje zupełnie od zera. Jesteśmy mobilni i profesjonalni. W ciągu ostatnich 15 lat przygotowaliśmy ponad 700 wydarzeń dla ponad 180 klientów.

Napisz do nas i przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie.

POWIEDZIELI O NAS

NASI KLIENCI

Realizowaliśmy projekty m.in dla: