TEAM BUILDING

TEAM BUILDING DLA FIRM

Team building  to sposób na zbudowanie zgranego zespołu. Udany teambuilding może poprawić komunikację, zbudować głębokie relacje między członkami waszego zespołu czy wprowadzić nowe metody myślenia – jednym zdaniem to coś, co przyda się każdej grupie!

Proponujemy różnorodne zajęcia integracyjne, które pozytywnie wpłyną na komunikację w Waszym zespole. Nasze autorskie zajęcia i kreatywne programy pozwolą nie tylko lepiej się poznać, ale pomogą przedstawić wybrane zagadnienia lub osiągnąć założone cele. Wspólne działania łączymy jedną konwencją, dzięki której nie są to tylko nudne ćwiczenia, ale dzień wypełniony atrakcjami, które z jednej strony stanowić będą doskonałą zabawę dla członków waszego zespołu, a z drugiej przydadzą się każdej grupie.

NIE-ZWYKŁA INTEGRACJA

Ciągle poszukujemy nowych pomysłów na integrację naszych klientów. Mieszamy konwencje, czerpiemy z własnej wyobraźni oraz z dorobku popkultury. Chcemy zabrać uczestników w podróż, której prędko nie zapomną. W naszych programach znajdziecie nie tylko standardowe ćwiczenia zespołowe, ale autorskie programy wykorzystujące metody improwizacji teatralnej w działaniu biznesu  lub też gry integracyjne dla dorosłych, które skutecznie korzystają z metod grywalizacji. Chętnie sięgamy po twórcze metody rozwiązywania problemów, burze mózgów czy współpracę nie tylko w czasie jednego konkretnego ćwiczenia, ale pomiędzy zadaniami – wszystko po to, by integracja zespołu była skuteczna, a czas spędzony wspólnie dawał pozytywne rezultaty.

DLA KAŻDEJ GRUPY

Integracja na sali konferencyjnej,  integracyjne gry dla dorosłych czy też różnego rodzaju programy outdoor team building – to tematy, w których mamy ogromne doświadczenie i z pewnością zajęcia integracyjne zrealizowane z nami pozytywnie zapiszą się w pamięci Waszych pracowników. Dla nas liczy się przede wszystkim pomysł i jego precyzyjna realizacja – od ogólnej koncepcji do najdrobniejszych szczegółów. Hołdujemy też zasadzie: it should still be fun! Zadbamy o to, by team building nie tylko spełniał założone przez Was cele, ale też przede wszystkim sprawił frajdę członkom Waszego zespołu, którzy wezmą w nim udział.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

Team building, który zrealizujesz z agencją Exploring Events to szansa na udaną integrację Waszego zespołu.  W naszej ofercie znajdziecie zarówno wiele znanych, jak też kilka własnych autorskich koncepcji.  Najpopularniejszy jest oczywiście team building typu outdoor – działamy tu w dowolnym terenie w całej Polsce z programami i warsztatami takimi jak gry terenowe, wspólne warsztaty kreatywne czy intensywne programy sportowo-survivalowe. Inną opcją są nasze programy indoor – gry hotelowe, escape roomy mobilne, programy na salach konferencyjnych – dopasujemy tutaj wszystko do Waszej grupy i jej oczekiwań.

O team building powinien zadbać każdy dział HR lub szef firmy czy działu.  Celem takiego eventu team buildingowego jest zbudowanie mocnej grupy, w której panują dobre relacje, a występująca rywalizacja ma zdrowy charakter.

Pracownicy powinni umieć wspierać siebie nawzajem i wspólnie dążyć do wyznaczonych celów. Pomogą w tym różnorodne programy team buildingowe, w czasie których przeżyjecie wspólnie przygodę, poznacie się lepiej jako team oraz zbudujecie relacje w oparciu o przeżyte emocje, które pozwolą Wam zintegrować się jako zespół.

W działaniach biznesowych liczą się nie tylko dobry pomysł oraz motywacja w działaniu. Sukces firmy to przede wszystkim ludzie. Dobrze działający zespół to nie tylko zbiór jednostek, które są dobre w tym co robią. To wzajemna znajomość swoich mocnych i słabych stron, empatia i zaufanie do drugiej osoby i poleganie na jej zdolnościach.  Nasze rozwiązanie szyjemy na miarę klienta – nie mamy jednego cudownego programu dla każdego. W jednej firmie lepiej sprawdzi się wspólna ekstremalna przygoda typu survival, w innej budowanie pozytywnych emocji w czasie eventu CSR na cel dobroczynny. Pamiętać należy, że każdy event team buildingowy wpływa pozytywnie na komunikację w zespole, a co za tym idzie na efektywność waszej grupy i całej organizacji.

Tak, współpracujemy z trenerami biznesu czy osobami prowadzącymi wszelkiego rodzaju szkolenia w firmach, po to by ulepszyć działanie waszej organizacji. Jesteśmy w stanie także dopasować nasze autorskie programy team building – w szczególności gry miejskie i terenowe – do tego, by znalazło się w nich miejsce na zagadnienia merytoryczne, warm upy które pomogą Wam lepiej poznać mocne i słabe strony zespołu, poprawią komunikację w zespole czy kreatywność jego członków. W czasie przygotowywania takiego eventu chętnie współpracujemy ze specjalistami w danej dziedzinie (np. design thinking). Tak zorganizowany team building będzie merytoryczny, ale hołdujemy zasadzie “it should still be fun” – to wciąż powinna być dobra zabawa dla Waszych pracowników.

Masz budżet i czas by przeprowadzić integrację, ale brak Ci pomysłu?  Wiesz jak istotne jest dbanie o relacje Twoich pracowników, ale nie wiesz jakie rozwiązanie byłoby dla nich najciekawsze? Nie ma sprawy. Zapraszamy do naszej agencji – tworzymy rozwiązania dla naszych klientów od 2008 roku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a każdy program dopasowujemy pod daną grupę i konkretne założenia. Określimy wspólnie, co jest celem takiej integracji.  Komunikacja? poczucie wspólnoty? poznanie się? Razem z nami dopasujesz program odpowiedni dla Twojej organizacji i jej pracowników.

Warsztaty i programy team building dla grup firmowych to jeden z filarów naszej działalności od kilkunastu lat.  Uniwersalna formuła naszych programów pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu – niezależnie od tego, czy będzie to outdoor (teren piknikowy/las/góry), indoor (hotel/sala konferencyjna/wynajęta przestrzeń) czy online. Dopasujemy odpowiedni program do miejsca, ale przede wszystkim do profilu waszej grupy.