TEAM BUILDING WROCŁAW – KONSTRUKTORZY

Formuła imprezy team building inspirowana zawodami Red Bulla oraz programem “Pimp My Ride”. Możliwa do organizacji zarówno na terenie sali hotelowej, jak i idealnie sprawdzająca się jako pomysł na outdoor team building – integrację w terenie.

 

Podczas atrakcji dzielimy całą grupę na drużyny. Zadaniem każdej drużyny będzie zbudowanie własnych pojazdów na bazie dostarczonych materiałów bazowych, a następnie udekorowanie ich za pomocą zakupionych za zwycięstwa w konkurencjach team buildingowych materiałów.

Na początku, po podziale na drużyny, każda drużyna musi wyłonić reprezentację Zawodników. Pozostała część drużyny to Konstruktorzy.  Zawodnicy biorą udział w konkurencjach team buildingowych, w których będą rywalizować o zdobycie określonej puli pieniędzy. W czasie konkurencji Konstruktorzy przygotowują bazę do naszych pojazdów. Po zakończeniu rundy konkurencyjnej, drużyny dostają dostęp do Sklepiku, gdzie zakupują materiały do dekoracji pojazdów. Następnie każda drużyna buduje swój wyjątkowy pojazd.

 

W zależności od terenu, po skonstruowaniu nie byle jakich pojazdów, organizujemy wielki wyścig, w którym wygrają najszybsi… Jeśli zaś teren lub warunki pogodowe na to nie pozwolą, możemy odbyć prezentację pojazdów i wybrać najlepiej udekorowany. Dla najlepszej drużyny przewidujemy niepowtarzalne trofeum – Puchar Waszej Firmy.

Ilość osób

20-250

Klient

Pflegehelden Franchise, 3M, Cinema City

Rodzaj imprezy

team building, outdoor, indoor, integracja, atrakcja na piknik

Lokalizacja

Wrocław, Warszawa, cała Polska