PIKNIKI FIRMOWE WROCŁAW I DOLNY ŚLĄSK

We Wrocławiu od kilku lat organizujemy największą imprezę plenerową dla dzieci i całych rodzin – Wrocławski Festiwal Krasnoludków. Dzięki temu niepowtarzalnemu doświadczeniu wiemy, że impreza plenerowa to nie tylko pojedyncze atrakcje spięte w godzinowy grafik.

 

Naszym celem jest stworzenie równoległego świata, do którego na dzień czy nawet kilka godzin wciągamy naszych gości – świata wyobraźni i zabawy.

 

Niezależnie od tego, czy organizujemy imprezę jedynie dla Państwa pracowników, czy też całych rodzin, zadbamy z pewnością od odpowiedni dobór pomysłowych i ciekawych atrakcji, które na długo zapiszą się w pamięci uczestników pikniku.

Zapraszamy serdecznie Państwa pracowników na piknik rodzinny lub piknik firmowy z koncepcją tematyczną, którą dopasujemy do Państwa wymagań. Proponowane koncepcje na pikniki rodzinne i pikniki firmowe we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku:

 

  • Firmowy piknik filmowy
  • W krainie bajek i baśni
  • Piraci tysiąca wysp
  • Piknik w czasach PRL
  • Wrocław – miasto krasnoludków

 

Zapraszamy do złożenia zapytania, a z pewnością przygotujemy dla Państwa firmy  koncepcję pikniku rodzinnego, który na jeden dzień przeniesie Państwa pracowników do wyjątkowego miejsca. Miejsca pełnego niezwykłych postaci, kolorowych atrakcji i ciekawych występów.

Ilość osób

50-5000

Klient

m.in. Miasto Wrocław, Faurecia, Ocado Polska, Idea Leasing

Rodzaj imprezy

piknik firmowy, piknik rodzinny, impreza plenerowa, impreza integracyjna, imprezy rodzinne

Lokalizacja

Wrocław, Dolny Śląsk, cała Polska