PIKNIKI I IMPREZY PLENEROWE

IMPREZY PLENEROWE

Naszym celem przy tworzeniu imprezy plenerowej jest stworzenie wydarzenia pełnego spójnych atrakcji, które pozwolą przenieść się do innego świata – krainy wyobraźni i dobrej zabawy. Wychodzimy z założenia, że każdy z nas ma w sobie dziecko. Zgodnie z tym założeniem nasze pikniki firmowe czy letnie festyny zawsze organizujemy z  myślą o dziecięcej frajdzie, nie tylko u najmłodszych. Letnie imprezy plenerowe to dla nas nie tylko wydarzenia, które są okazją do wspólnej zabawy – proponujemy dodatkowo zawsze koncepcje, które spajają wszystko w całość. Organizacja imprezy plenerowej z nami to nie tylko garść niepowiązanych atrakcji – to wspólna wyprawa w kosmos, przygoda z Indiana Jonesem lub podróż do świata Narnii.

DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

We Wrocławiu już dziewięć razy mieliśmy przyjemność organizować największą miejską imprezę plenerową dla rodzin – Wrocławski Festiwal Krasnoludków, którą co roku odwiedza średnio 10 tysięcy osób. Organizowaliśmy także dwukrotnie ekologiczny Festiwal Wody na zlecenie MPWiK Wrocław. Dzięki tym niepowtarzalnym  doświadczeniom wiemy,  jak stworzyć wydarzenie atrakcyjne dla uczestników, ale też zgodne z przepisami prawa. Impreza plenerowa tego typu to nie tylko pojedyncze atrakcje spięte w  godzinowy grafik – to spójna koncepcja, w której każdy musi odnaleźć coś dla siebie. Mamy kilka lat doświadczenia w organizacji atrakcji plenerowych dla dzieci oraz dorosłych. Wiemy jak sprawić, by każdy z uczestników znalazł na imprezie firmowej czy miejskim festynie coś dla siebie.

PROFESJONALNA ORGANIZACJA IMPREZY

Proponujemy świeże i oryginalne pomysły na atrakcje, wysoki poziom artystyczny i profesjonalną oprawę całości. Wiemy co cenią sobie nasi klienci. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość  o szczegóły. Organizowaliśmy premiery filmowe – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój  Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy” , nietypowe akcje promocyjne  jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty czy uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy. Uliczne eventy promocyjne, duże letnie festyny i miejskie imprezy plenerowe czy pikniki firmowe – dla nas organizacja imprez w out doorze nie ma tajemnic.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

W naszym portfolio znajdują się zarówno pikniki firmowe czy rodzinne, duże miejskie festiwale otwarte dla wszystkich, ale też nietypowe akcje promocyjne  jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty czy uliczne kampanie promujące głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy. Naszą mocną stroną jest kreatywne podejście nawet do standardowych  imprez plenerowych, dzięki czemu organizacja z nami imprez plenerowych to wyprawa do świata wyobraźni. 

We Wrocławiu już dziewięć razy zorganizowaliśmy największą miejską imprezę plenerową dla rodzin – Wrocławski Festiwal Krasnoludków, którą co roku odwiedza średnio 10 tysięcy osób. Dzięki temu niepowtarzalnemu  doświadczeniu wiemy, że impreza plenerowa tego typu to nie tylko pojedyncze atrakcje spięte w  godzinowy grafik. Naszym celem przy tworzeniu imprezy plenerowej jest stworzenie spójnych atrakcji, które pozwolą przenieść się do innego świata – krainy wyobraźni i dobrej zabawy. Wychodzimy przy tym z założenia, że każdy z nas ma w sobie dziecko. Dlatego też nasze pikniki firmowe zawsze organizujemy z  myślą o dziecięcej frajdzie, nie tylko u najmłodszych. Tematyka może być dowolna – może przeniesiemy się do Atlantic City lat 20-tych, może odwiedzimy razem świat cyrku rodem z wyobraźni Tima Burtona, a może krainę czarów z powieści Carrolla – wszystko zależy od Was!

Imprezy organizujemy kompleksowo – od A do Z. Zadbamy nie tylko o atrakcje czy program sceniczny, ale też o całe niezbędne zaplecze – zapewnimy odpowiednie miejsce, pyszny catering w formie grillowej lub z zaprzyjaźnionymi foodtruckami, ogromne namioty halowe z miejscami siedzącymi dla wszystkich uczestników, strefę chillout z eko meblami,  scenę z wygrodzeniami,  zaplecze sanitarne, agregaty prądotwórcze i wszystko to, co jest niezbędne w organizacji imprezy plenerowej. Mamy także doświadczenie w realizowaniu imprez ekologicznych – zadbamy też o to, by nasza impreza zostawiła jak najmniejszy negatywny ślad wobec środowiska! W obecnych czasach bardzo ważne jest także bezpieczeństwo – zadbamy o czystość, służby ochrony i środki higieny osobistej, które pozwolą wszystkim bawić się bezpiecznie i komfortowo.

Catering zawsze należy dopasować do profilu imprezy. My każde zapytanie od naszych klientów traktujemy indywidualnie. Robiliśmy imprezy w formie mini festiwalu foodtrucków, tradycyjne ogromne grille firmowe, imprezy wyłącznie z lokalnymi dostawcami, ze zdrowym jedzeniem – dopasujemy profil waszej imprezy firmowej do dowolnych oczekiwań.

Niezależnie od wybranej konwencji  zapewnimy atrakcje na scenie, które uatrakcyjnią każdy piknik firmowy czy imprezę plenerową.  Klarowny podział na strefy dla dzieci i dorosłych pozwoli łatwo ułożyć odpowiedni program imprezy. Wszelkie atrakcje przygotowane przez nas zostaną tematycznie dostosowane do wybranej konwencji i ułożą się w spójny program sceniczny, który zaspokoi oczekiwania każdego z Waszych gości. 

Mamy wiele lat doświadczenia w branży i wiele sprawdzonych lokalizacji, które dobierzemy pod profil Państwa imprezy. Z naszą pomocą na pewno znajdziecie teren , który spełni Wasze oczekiwania.  Teren, na którym przygotujemy fantastyczną imprezę plenerową, której uczestnicy długo nie zapomną.