DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH – PIKNIK TAURON

W piątek 13.05.2016r.  w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, na zlecenie spółki TAURON Dystrybucja zaprosiliśmy całe rodziny na Pergolę przy Hali Stulecia we Wrocławiu na specjalny energetyczny piknik rodzinny, na którym przygotowaliśmy dla mieszkańców Wrocławia i okolic sporo atrakcji.

 

Tego dnia na pikniku można było zobaczyć wystawę prezentującą efekty projektu „Budowa infrastruktury umożliwiającej odbiór energii z farm wiatrowych Łukaszów i Modlikowice” oraz działające dzięki temu projektowi farmy wiatrowe.

Piknik rodzinny nie mógł się obyć bez rozrywek dla najmłodszych. W specjalnym namiocie TAURONA znalazły się dwie strefy zabaw, w których odbyły się m.in. warsztaty taneczno-teatralne, spotkania z profesjonalnymi lalkarzami i konkursy rysunkowe.

 

Nie zabrakło też edukacyjnych elementów. W ramach programu Bezpieczniki Taurona dzieci miały okazję wykonać doświadczenia dotyczące energii elektrycznej oraz uczyć się bezpiecznego obchodzenia z prądem.

 

Rodzinny piknik Tauron Dystrybucja poprowadził sam Don Kichot, który już dawno odkrył, że nie warto walczyć z wiatrakami.

Ilość osób

1000

Klient

TAURON Dystrybucja

Rodzaj imprezy

piknik rodzinny, impreza plenerowa

Lokalizacja

Wrocław