GRY MIEJSKIE I TERENOWE

GRY TERENOWE I GRY MIEJSKIE

Nasze fabularne gry terenowe to autorskie przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody. Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o atrakcyjne, wciągające dla uczestników scenariusze,  które sami piszemy. Fabularna gra to idealny przepis na udaną integrację Waszej firmy

 Z nami przeniesiesz się w czasie, poznasz lepiej historię swojego miasta, odkryjesz nieznane i alternatywne atrakcje turystyczne czy na nowo spojrzysz na centrum swego miasta. Tworzymy autorskie historie, zadania i postacie, które dopasujemy do dowolnego miejsca na terenie całej Polski i nie tylko!

Zawsze dbamy o sprawdzony zespół aktorów-animatorów oraz atrakcyjną oprawę – kostiumy, charakteryzację, materiały dla graczy czy elementy zadań.  Wszystko po to by gry takie były jak film,  w którym to uczestnicy zagrają główne role.

INTERAKTYWNA GRA MIEJSKA

Gry terenowe zorganizowane z nami to interaktywne przygody, dzięki którym Wasz zespół poczuje się jak w filmie. Szukaj kolejnych zadań i ukrytych na terenie gry postaci, wykonaj zadania u profesjonalnych aktorów, sprawdź się w przygodzie i pokonaj wszelkie trudności, by odnieść zwycięstwo.  Organizujemy gry dla grup od kilku do pięciuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby.  Działamy w całej Polsce – od Gdańska po Bieszczady,  od lasów i poligonów na Mazurach do poniemieckich sztolni na Dolnym Śląsku. Byliśmy  nawet w Rzymie – zorganizujemy grę na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jeśli szukasz pomysłu na rodzinną integrację zespołu – nie ma sprawy! Tworzymy także gry miejskie dla dzieci i mamy w tym duże doświadczenie. Dzięki nam stworzysz przygodę, której dzieci długo nie zapomną!

SCENARIUSZ I ZADANIA W GRZE TERENOWEJ

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych – wprowadziliśmy je do oferty jako jedni z pierwszych w Polsce. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość  o szczegóły.

Zadania w grach terenowych dopasowujemy zawsze do tematyki gry, struktury waszego zespołu oraz rozmiaru każdej grupy. Mamy sprawdzone scenariusze gier terenowych, ale tworzymy także od zera nowe historie na życzenie naszego klienta. Wiemy, co należy zrobić by event zakończył się sukcesem – niezależnie od terenu zabawy czy wybranej konwencji.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

Gra miejska to unikatowe połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, happeningu czy podchodów. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Gra miejska czy gra terenowa to przede wszystkim doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Gry, które proponujemy to przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody.

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań.  Wszystko po to by gry takie były jak film,  w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym. Sprawdź naszą realizację z Rzymu

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną”  do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.