WIECZORY TEMATYCZNE

WIECZORY TEMATYCZNE DLA FIRM

Od dusznych gangsterskich klubów przez świętojańskie noce pełne ognia i magii czy też wyprawy dookoła świata. Od prawdziwych horrorów pełnych wiedźm i upiorów po niezwykły świat “Alicji w krainie czarów” czy wyprawę do czasów PRL  – nie brakuje nam pomysłów na standardowe, jak i bardziej nietypowe imprezy.  Bal u Gatsby’ego? Nie ma sprawy. Wyprawa do Narnii – załatwione! Dziki Zachód? Już zamawiamy rewolwerowca! Nasze imprezy budujemy z wielu mniejszych klocków-atrakcji, ale zawsze dbamy by tworzyły spójną całość. Jesteśmy przy tym znani z elastyczności, a nasze podejście potwierdza wielu naszych zadowolonych klientów.

ATRAKCJE WIECZORU

My wiemy, że wyprawa do PRL, lat dwudziestych czy średniowiecza to nie tylko kwestia przygotowania graficznego zaproszenia, ale stworzenie odpowiedniej atmosfery od momentu pierwszej komunikacji z pracownikami przez odpowiednie atrakcje aż do momentu wyjścia z imprezy. Pracujemy z profesjonalnymi aktorami i filmowcami, scenarzystami, charakteryzatorami, fotografami, DJ-ami czy podwykonawcami atrakcji, którzy zadbają o to by wieczór był dla Waszych gości i pracowników naprawdę niezapomniany.

NASZE PODEJŚCIE

Nasze eventy szyjemy niczym dobry krawiec – na miarę. Przedstawioną ofertę traktujemy jak wstęp do rozmowy z Klientem. Wspólnie na pewno dopracujemy scenariusz wieczoru tematycznego, odpowiednio dobierzemy atrakcje i stworzymy kosztorys, który spełni Wasze oczekiwania.

Jesteśmy znani z elastyczności i z przyjemnością możemy dopasować nasze pomysły do waszej koncepcji imprezy – od doboru muzyki i wyboru DJ-a po odpowiednie dekoracje. Również podczas realizacji jesteśmy przez cały czas na miejscu – nasi koordynatorzy zadbają o każdy szczegół!

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

Nie lubimy sztampy. Dla nas piknik firmowy to okazja do podróży w krainę czarów, firma z branży kulinarnej na wyjeździe otrzyma możliwość rozwiązania Kulinarnej Zagadki Kryminalnej, a zwykły wieczór w kasynie zapełnimy aktorami, którzy zadbają o gangsterski klimat. Z tego jesteśmy znani i to właśnie proponujemy naszym klientom – wyjątkową oprawę i pomysł planowanego eventu.

Naszym klientom proponujemy tematyczne imprezy wieczorne, podczas których zapewniamy odpowiednią aranżację sali, atrakcje oraz obsługę animatorów, którzy od momentu przekroczenia progu Sali wciągają w inny świat.

Wieczory tematyczne jakie mamy w portfolio:

  • Wielki Gatsby
  • Wyprawa do Narnii
  • Wieczór Superbohaterów
  • Szalone lata 90-te
  • UV Show
  • Gangsterskie lata 30-te
  • Przygoda w PRL
  • Bal piratów
  • Retro Night w salonie gier… i wiele innych

Tematyczne imprezy wieczorne w wykonaniu Exploring Events to imprezy, podczas których zapewniamy odpowiednią aranżację sali, dopasowane do tematyki atrakcje oraz obsługę animatorów, którzy od momentu przekroczenia progu Sali wciągają w inny świat. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się na wyprawę do indii, zabalujemy u Gatsby’ego czy odwiedzimy Narnię – z nami zawsze będzie to impreza pomysłowa, z rozmachem i odpowiednio dopasowanym programem scenicznym 

Jako agencja zajmujemy się Waszym wieczorem tematycznym od A do Z – sprawdzimy instalację elektryczną, zamontujemy scenę, zadbamy o prelegentów i gości specjalnych, dopasujemy gwiazdę wieczoru, zamówimy lub stworzymy od zera scenografię i dopilnujemy, by nikt nie zgubił się w hotelowych korytarzach. Wieczór z nami to wieczór, gdy możecie skupić się wyłącznie na zabawie – o resztę zadbamy my.

Może w hotelu, może w ogromnym namiocie lub na łonie natury, a może na parkingu Waszej firmy? Dopasujemy naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Pomożemy odnaleźć naszym klientom najlepsze miejsce dopasowane do ich oczekiwań, rozmiaru grupy i budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na imprezę.

Współpracujemy z doskonałymi podwykonawcami, którzy zapewnią Wam obsługę na najwyższym poziomie. Od prostych oznaczeń drogi do sali po oświetlenie ogromnych przestrzeni – nasza agencja eventowa zadba o każdy szczegół aby Wasz wieczór tematyczny był udany. Współpracujemy także z dekoratorami przestrzeni i scenografami teatralnymi – stworzymy przestrzeń, która będzie dla Was bramą do innego świata – świata wyobraźni i zabawy.