WIECZÓR W KASYNIE I KONFERENCJA – PFLEGEHELDEN FRANCHISE

We wrześniu 2016 spółka Pflegehelden Franchise GmbH zdecydowała się tegoroczne spotkanie Partnerów firmy zorganizować we Wrocławiu, a nasza agencja podjęła się realizacji zarówno trzydniowej konferencji, jak również części rozrywkowej wyjazdu, w tym specjalnej gry miejskiej oraz wieczornego bankietu urządzonego w stylu nielegalnego kasyna.

 

Trzydniowa konferencja firmy odbyła się w centrum Wrocławia, w hotelu Scandic. Były to dwa dni wypełnione prezentacjami firmy. Poza częścią biznesową, w sobotę 10.10 odbyła się także fabularna gra miejska, zwiedzanie lokalnego biura firmy, w czasie którego zadbaliśmy o catering dla gości, jak również wieczorny bankiet.

Bankiet rozpoczął się od koncertu duetu gitarowego. Po koncercie i części oficjalnej swe podwoje otworzyło dla gości nielegalne kasyno. Po zakończeniu turniejów w kasynie odbyła się licytacja nagród, w której wzięły udział różne firmowe grupy. Imprezę zakończyła zabawa z DJ-em.

 

Oprócz tego w czasie całej konferencji Pflegehelden nasza agencja koordynowała realizację reklamowego klipu video, który ma w przyszłości posłużyć do rekrutacji kolejnych Partnerów firmy.

Ilość osób

80

Klient

Pflegehelden Franchise GmbH

Rodzaj imprezy

konferencja, bankiet, gra miejska

Lokalizacja

Wrocław