WYJAZDY INTEGRACYJNE

WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA FIRM

Nasz zespół od 2008 roku zrealizował kilkaset eventów, w tym całą masę firmowych wyjazdów integracyjnych.  Nasze doświadczenie w organizacji wyjazdów zaprowadziło nas w wyjątkowe i urokliwe miejsca –  od Mazur po Tatry i od Warszawy nawet do Rzymu. Tworzymy autorskie scenariusze wyjazdów integracyjnych, choć to oczywiście zaledwie część naszej oferty. Dla Was zadbamy o odpowiedni hotel, transport, ubezpieczenie oraz oczywiście – program integracji w czasie trwania wyjazdu. Posiadamy zarówno szereg autorskich scenariuszy zajęć integracyjnych , jak również bogatą bazę zewnętrznych atrakcji i kontakty do podwykonawców na terenie całego kraju.

WYJAZDY FIRMOWE Z POMYSŁEM

Żądni ekstremalnych wrażeń? Z nami przeżyjesz wyjazd integracyjny, który na długo zapisze się w pamięci waszego zespołu.  Dla nas każdy wyjazd to niezapomniane doświadczenie – Wasze doświadczenie. Dlatego staramy się unikać sztampowego myślenia. Tworzymy scenariusze pod indywidualne wymagania naszych klientów. Mamy szerokie portfolio realizacji i kilkunastoletnie doświadczenie  w branży oraz w organizacji  firmowych integracji. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszymi scenariuszami wyjazdów czy imprez integracyjnych! Pomożemy Ci w organizacji imprezy w oparciu o każdy autorski pomysł, jaki tylko przyjdzie nam do głowy by zadziwić Twój zespół.

ORGANIZACJA WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH Z EXPLORING EVENTS

Z nami nie musisz się o nic martwić! Wybieramy sprawdzone miejsca i hotele, szukamy najlepszych atrakcji  lub tworzymy własne atrakcje w terenie, a przede wszystkim cały czas opiekujemy się naszym klientem. W wyjazdach firmowych mamy w końcu wiele lat doświadczenia i wiemy, czego nie może zabraknąć w udanej integracji w czasie takiego wyjazdu.  Dobrze dopasowany Brief pomoże nam wybrać odpowiednie miejsce, wasze preferencje – stworzyć scenariusz wyjazdu. Zapraszamy Was za każdym razem do świata wyobraźni, bo specjalizujemy się w eventach i wyjazdach z fabułą  – wierzymy, że każda przygoda powinna mieć indywidualny i ciekawy scenariusz, a mamy w zapasie sporo scenariuszy zajęć integracyjnych czy team buildingowych dla firm oraz masę pomysłów na wieczorne imprezy tematyczne! W dodatku zadbamy o bezpieczeństwo – mamy już spore doświadczenie w organizacji w pełni bezpiecznych eventów, zgodnie z aktualnymi  pandemicznymi obostrzeniami.

Z nami wyjazdy firmowe to niezapomniane przeżycie i gwarancja sukcesu!

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Jakie pytania zadają ludzie:

Zorganizowanie udanego wyjazdu integracyjnego wymaga czasu, pewnej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego praktycznie zawsze warto ją powierzyć profesjonalistom  – pomogą znaleźć odpowiednie miejsce, dobrać atrakcje do waszych potrzeb i struktury grupy, będą też wiedzieli, o co pytać hotel czy przewoźnika, żebyście Wy nie musieli się już o nic martwić w trakcie wyjazdu integracyjnego waszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przygotujemy ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań.

Dobrze zorganizowane wyjazdy mają zdecydowanie pozytywny wpływ na Wasz zespół. Po pierwsze poprawiają komunikację w zespole. Po drugie – dają pozytywne wspomnienia i emocje, powiązane z miejscem pracy czy marką. Po trzecie takie kolektywne przeżycia budują zespół – pozwalają lepiej poznać swoje mocne i słabe strony, poznać nowych ludzi lub zobaczyć współpracowników z innej strony. Dzięki temu w kolejnych nowych sytuacjach mogą oni , bardziej efektywnie działać jako grupa, a zatem także część Waszej organizacji.

Mamy w ofercie szereg autorskich scenariuszy zajęć integracyjnych  oraz konkretnych atrakcji, które możemy do różnych scenariuszy integracji bez problemu dopasować. Dysponujemy również ogromną bazą zewnętrznych atrakcji w różnych regionach Polski. Program atrakcji zawsze staramy się dopasować do liczby, struktury i wieku pracowników, jak również do oczekiwań konkretnych klientów.

Każdy firmowy wyjazd integracyjny jest inny i wymaga odrębnego planowania. Warto poznać zarówno swoich pracowników jak i ustalić dobrze oczekiwania waszej organizacji, by na koniec dnia wszyscy byli zadowoleni. Planując program i scenariusz wyjazdu, nie można przedobrzyć – za duże nagromadzenie atrakcji może przebodźcować i zniechęcić Waszych pracowników, osłabiając ich zadowolenie i satysfakcję z wyjazdu – a przecież nie o to chodzi! Chcemy zapewnić najlepsze przeżycia i fantastyczne wspomnienia. Warto również zdecydowanie pamiętać o czasie na relaks czy odpoczynek w mniejszych grupach  – wówczas wszyscy chętniej integrują się w czasie zajęć dla wszystkich.

Mamy na koncie wyjazdy integracyjne w każdy zakątek kraju z grupami od 5 do 600 osób. Kilkaset odwiedzonych miejsc od dolnośląskich Pałaców po poligony na Mazurach. Tworzymy autorskie koncepcje i adaptujemy popularne szablony programów wg. naszej wyobraźni i oczywiście – pod wymagania Klienta. Dla klienta z branży kulinarnej zrealizowaliśmy wyjazd integracyjny z kulinarno-kryminalną grą terenową, dla firmy medycznej fabularną grę w stylu „Kodu da Vinci” w centrum Rzymu, a dla firmy z branży IT dwudniowe szaleństwo w Karpaczu z popkulturową zabawą z ponad 40 animatorami!

Organizowaliśmy firmowe regaty i  loty balonem, chodzenie po rozżarzonych węglach i warsztaty jogi śmiechu, koncerty gwiazd i miejskie festiwale na kilka tysięcy widzów. 

Słyniemy z elastyczności i rzetelnego podejścia. Czuwamy nad realizacją wydarzenia od pierwszej wymiany maili z klientem do momentu wyjazdu ostatniego gościa, a nawet dłużej.