WYJAZD INTEGRACYJNY VORWERK POLSKA

Dla naszego nowego klienta – Vorwerk Polska – przygotowaliśmy dwudniowy wyjazd integracyjny w okolice Płocka. W czterogwiazdkowym hotelu nie zabrakło atrakcji i dobrego jedzenia. Od razu po przyjeździe na grupę czekała pierwsza atrakcja wyjazdu – gra terenowa “Kryminalna zagadka kulinarna”.

 

Specjalna kulinarna gra miejska na terenach hotelowych zajęła naszych gości przez całe popołudnie. W czasie specjalnego śledztwa usiłowali odkryć, który ze znanych kucharzy celebrytów ukradł pieniądze na nagrodę festiwalu kulinarnego, wykonując po drodze szereg zadań. Kupa śmiechu i prawdziwe kulinarne wyzwanie kryminalnej okazały się doskonałym wstępem do kolejnych atrakcji wyjazdu.

W czasie imprezy wieczornej po części oficjalnej przed gośćmi pojawiłasię grupa improwizacji teatralnej Improkracja z autroskim programem komediowym tworzonym na żywo na oczach gości, a następnie neonowy show w ciemności zaprezentowała wyjątkowa grupa Patman Crew. Po wszystkich atrakcjach przyszedł czas na zabawę na parkiecie.

 

W drugim dniu wyjazdu również nie zabrakło atrakcji. Goście mogli wybierać między wyprawą na grzyby, udziałem w zajęciach jogi, jogą śmiechu, a także kącikiem gier planszowych. Nawet nie najlepsza aura nie przeszkodziła nikomu w złapaniu chwili odpoczynku.  Wyjazd integracyjny okazał się prawdziwym sukcesem.

Ilość osób

120

Klient

Vorwerk Polska

Rodzaj imprezy

wyjazd integracyjny, gra miejska, impreza tematyczna

Lokalizacja

Hotel Kawallo