GRA MIEJSKA “TAJEMNICA ZŁOTEGO POCIĄGU”

Na Dolnym Śląsku pojawił się tajemniczy Max Schneider. Pan Schneider rzekomo dysponuje informacjami o ukryciu Złotego Pociągu i zamierza zorganizować licytację. Wszystkim potencjalnym kontrahentom podrzuca tajemnicze tropy, dziwne miejsca spotkań. Wszystko owiane jest aurą ogromnej tajemnicy.

 

Policja prosi o pomoc naszych uczestników, by z racji swej pozycji incognito spróbowali zdobyć poszczególne ślady prowadzące do tajemniczego Richtera i zorganizować na niego zasadzkę.

Wyjątkowa przygoda osadzona współcześnie na Dolnym Śląsku, w czasie której uczestnicy zabawy muszą podszyć się pod zainteresowanych zakupem planów ukrycia pociągu gangsterów, by zbliżyć się do tajemniczego Richtera.


By ukończyć grę gracze wykonają szereg zadań, próbując namierzyć tajemniczego Schneidera i miejsce, gdzie planuje sprzedać swoje tajemnicze plany. Za każde wykonane zadanie uczestnicy gry zdobywają kolejne wskazówki – element zdjęcia, hasła, adresy.

 

Jeden z naszych popularniejszych w ostatnim sezonie scenariuszy gier miejskich. Gra miejska “Tajemnica Złotego Pociągu” była przez nas realizowana na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska (m.in okolice Wałbrzycha, Zamek Kliczków, Zamek Książ, Bielawa).

 

fot. AiM Studio, Rafał Ogrodowczyk – Chaos(Rec)

Ilość osób

30-150

Klient

m.in Nestle, Sii, DSR, grupa Mercedes, Mattel Poland

Rodzaj imprezy

gra miejska

Lokalizacja

Wrocław, Dolny Śląsk