TEAM BUILDING – MOBILNY ESCAPE ROOM

Escape room – mobilny pokój zagadek to doskonały pomysł na niesztampową integrację, którą można dopasować do dowolnego miejsca i dowolnego celu. Mobilny escape room to pokój stworzony specjalnie na Twoją imprezę, który pozwoli Ci zachować esencję zabawy w pokoju zagadek, dostosowując całość zabawy do warunków eventu.

Przygotowywaliśmy m.in:

  • największy powierzchniowo escape room w Polsce – dla wydawnictwa Znak zamknęliśmy 9 śmiałków w podziemiach wrocławskiej Hali Stulecia. W ciągu 90 minut musieli wykonać szereg zadań rozrzuconych po całej Hali, uniknąć członków pewnej sekty i w finale – rozbroić bombę i uratować pisarza Marka Krajewskiego. Wydarzenie odbyło się i nawiązywało fabułą do premiery książki “Mock – Początek”
  • warsztaty z zakresu ochrony informacji – na potrzeby kolejnego klienta przygotowaliśmy 4 dni z mini-grą arsztatową, której częścią były escape roomy zaaranżowane w pokojach biurowych w czterech zakładach klienta w różnych częściah Polski – celem było czasem dostanie się do sejfu z hasłem otwierającym drzwi, a czasem po prostu zdobycie klucza by wydostać się z pomieszczenia
  • klasyczny mobilny escape room – zaaranżowany np. w pokoju hotelowym, gdzie rozwiązuje się zagadkę pewnej tajemniczej śmierci, analizując kolejne ślady by w końcu dojść do rozwiązania zagadki w określonym czasie

Scenariusz imprezy możemy stworzyć od zera dla Was lub Waszych gości. Możemy wykorzystać historięfirmy, lokalny koloryt, wyjątkowość lokalizacji, historię i legendy czy własne pomysły. Tutaj ograniczeniem naprawdę jest tylko lokalizacja oraz nasza wyobraźnia. Mobilny escape room to świat zagadek zamknięty w granicach zupełnie niespodziewanego lokalu. Podoba Ci się pomysł escape roomu na Twoim evencie? Zwróć się do nas z prośbą o wycenę atrakcji.

Ilość osób

4-120

Klient

m.in. BASF, TPA Horwath, Wydawnictwo Znak, Juicy Marketing

Rodzaj imprezy

team building, atrakcja na eventy, wyjazdy integracyjne, integracja

Lokalizacja

dowolna - cała Polska