PIRACKA GRA MIEJSKA – ZAGINIONY SKARB PIRATÓW

W tym fantastycznym scenariuszu gry miejskiej zapraszamy uczestników na prawdziwą piracką przygodę. Na początku rozgrywki grupę wita znany na morzach i oceanach pirat Czarnobrody. Wyjaśni on graczom, ze na pobliskich terenach ukryty został skarb, który ukradł mu ktoś z jego załogi lub mieszkańców lokalnej krainy. Zadaniem graczy będzie zdobycie skarbu oraz ustalenie, kto jest winny kradzieży. Na drodze graczy staną szamanki voodoo, zombie, amazonki, brytyjscy żołnierze i wiele innych.

Wielokrotnie w różnych częściach Polski (m.in Wrocław, Giżycko, Bydgoszcz) przygotowaliśmy dla naszych różnorodnych klientów  wyjątkową grę miejską, która przemieniła dany teren w krainę piratów.

 

Gra miejska “Zaginiony Skarb Piratów” pozwala uczestnikom – Państwa gościom czy pracownikom –  przeżyć przygodę, daje niezapomnianą rozrywkę i zapewnia dużo okazji do śmiechu. To gra miejska, w której poszukujemy skradzionego skarbu, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc i wykonując kolejne niesztampowe zadania, nawiązujące do tematyki gry miejskiej i pozwalające na integrację zespołu.

Ilość osób

5-250

Klient

m.in SUPER-PHARM Poland, Miasto Bydgoszcz, Panalpina

Rodzaj imprezy

gra miejska, city game, team building, integracja, atrakcje plenerowe

Lokalizacja

m.in. Wrocław, Bydgoszcz, Giżycko, Ostróda, Warszawa - cała Polska