EVENTY PROMOCYJNE

EVENTY PROMOCYJNE

W czasie ostatnich 13 lat zrealizowaliśmy ponad 800 eventów dla prawie 200 klientów. Spora część eventów – w tym realizowanych przez nas gier miejskich i terenowych, tworzona była na zamówienie – od zera. Tworzyliśmy tu autorską koncepcję wraz z późniejszą jej realizacją. Często odpowiadaliśmy także całościowo lub częściowo za promocję wydarzeń. Posiadamy praktyczną wiedzę o marketingu oraz  promocji i wiemy jak dopasować działania do konkretnej kategorii osób. Nie działamy z przypadku, bo doskonale wiemy, że zawsze warto dobrze zaplanować promocję i dopasować narzędzia do rodzaju promowanego produktu, usługi czy eventu.

EVENT PROMOCYJNY Z EXPLORING EVENTS

Umieszczaliśmy już ogromne serca na dachach samochodów, opowiadaliśmy z pomocą eko-graffitti historie o wrocławskich krasnoludkach, tworzyliśmy prawdziwe muppety, produkowaliśmy przedstawienia teatralne, wpuszczaliśmy do mediów społecznościowych wiralowe filmy czy interaktywne konkursy, zorganizowaliśmy mini-festiwal sztuki ulicznej lub uliczny performance z aktorami wzywający do głosowania w budżecie obywatelskim. Wyzwania to nasz żywioł –  stosujemy narzędzia z eventów, by nasze działania skutecznie pomagały w promocji waszej firmy czy wybranego  produktu. Dzięki nam dotrzesz do większej ilości osób, a Wasze działania promocyjne pozytywnie zapiszą się w pamięci uczestników.

WIELE LAT DOŚWIADCZENIA

 Mamy za sobą organizację wrocławskich premier filmowych m.in. nagrodzonego Oscarem filmu „Twój Vincent” czy “Gwiezdnych Wojen” gdzie ożywiliśmy postacie z filmu na jeden wieczór. Zamieniliśmy wrocławską Halę Stulecia w największy powierzchniowo escape room w Polsce, by dziewiątka śmiałków mogła uwolnić pisarza Marka Krajewskiego, uwięzionego gdzieś na Hali. Tworzyliśmy autorskie strony internetowe i wydarzenia w mediach społecznościowych. Nasze działania nieraz pojawiały się w mediach, a tworzone przez nas wydarzenia pojawiały się w TVN24, Travel Channel, a nawet BBC w całej Europie! Jesteśmy znani z elastyczności, ale przede wszystkim kreatywności. Mamy prawie 15 lat doświadczenia i wciąż lubimy zaskakiwać naszych klientów. Lubimy to co robimy i to widać w efektach naszych działań, dlatego właśnie warto nam zaufać.

Jakie pytania zadają ludzie:

Eventy promocyjne to wydarzenia specjalne, które pozwalają markom na bezpośredni kontakt z grupą docelową ich produktów czy usług. Podczas takiego wydarzenia kontakt jakościowy potencjalnego klienta z marką jest na wysokim poziomie. Pozwala nie tylko zobaczyć produkt, ale przeżyć doświadczenie, wejść do świata marki. Dzięki takim eventom promocyjnym tworzymy u potencjalnych klientów pozytywne emocje, skojarzone z Waszą usługą czy produktem.

Naszą specjalizacją są eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość  o szczegóły. Organizowaliśmy premiery filmowe – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój  Vincent”, „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, czy też wielodniowy event filmowy, w którym film wychodził z ekranu – „Live Cinema” w czasie największego w Polsce Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty. Mieliśmy również przyjemność organizacji niesztampowych akcji promocyjnych – wielomiesięcznej kampanii „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty,  ulicznej kampanii promującej głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największego w Polsce escape roomu we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego.  Mamy niezliczoną ilość pomysłów – napisz do nas i sprawdź sam!

By dobrze zaplanować event promocyjny należy określić, kto jest naszą grupą docelową. Następnie możemy ustalić do ilu osób możemy dotrzeć w czasie jednego eventu, a to z kolei podpowie nam, kiedy i w jakich godzinach oraz gdzie należy zrealizować nasze działania promocyjne. Na koniec musimy określić sposoby reklamy naszego eventu, tak by dotarła do osób nim zainteresowanych, ale jednocześnie by sama reklama także podbiła komunikację naszego celu marketingowego czy promocyjnego.

Nasza oferta organizacji eventów promocyjnych i marketingowych jest skierowana nie tylko do firm, które są zainteresowane promocją swoich produktów czy usług. Tworzyliśmy eventy promujące wybrane miejsca – np. muzea, hotele czy kina, a także zagadnienia społeczne czy edukacyjne np. kwestie ekologiczne czy dotyczące głosowania w eurowyobrach. Możecie być pewni, że jako agencja dopasujemy działania promocyjne do profilu naszego klienta.

Kampania promocyjna produktu, obchody święta miasta czy też element imprezy kulturalnej – gry miejskie pozwalają nie tylko coś zobaczyć, ale przeżyć na własnej skórze. Tworzą poczucie więzi i przynależności do grupy, a także zapewniają niezapomniane wrażenia. W naszych grach otwartych wzięło udział już ponad 30 000 osób! To idealny sposób na promocję produktów, usług, miejsc czy wybranych zagadnień edukacyjnych i społecznych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: