BOXY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW – SURVIVAL KIT 2020

Niejedna firma musiała w 2020 kompletnie zmienić zasady działania. Wszechobecny home office zupełnie przemodelował nasz styl pracy i sprawił, że dbanie o „work-life balance” stało się zupełnie nowym wyzwaniem.

Wyzwaniem stało się również docenianie pracowników i motywowanie ich do dalszej efektywnej pracy dla Waszych firm. My jednak mamy na to wyjątkowy sposób!

Na zlecenie firmy KMD Poland zapakowaliśmy i wysłaliśmy ponad 300 zestawów kreatywnych! Znalazły się w nich prezenty i paczki dla każdego członka rodziny.

„Survival Kit“ to pudełko pełne niespodzianek, które może być doskonałym sposobem na podtrzymanie motywacji i zwiększenie identyfikację Waszych pracowników z firmą. Pudełko zawiera personalizowane gadżety firmowe i wyjątkowe pomysły na pobudzenie kreatywności i zabicie czasu w domu!

Zmotywowanie pracowników? Załatwione. Integracja online? Też jest możliwa.  A co z uwięzionymi w domowej fortecy rodzinami? Dla nich też mamy cały szereg propozycji – niezależnie od wieku!

 

Dla KMD Poland stworzyliśmy boxy z różnymi zawartościami dla sześciu różnych kategoriach wiekowych, a w ich skład weszły m.in:

  • autorska gra planszowa SURVIVAL LAND – zaprojektowana przez nas od A do Z  w wersji dla dorosłych i dla dzieci
  • autorski mobilny escape room do stworzenia w domu jako zabawa dla całej rodziny
  • dla dorosłych – karta z drinkami i instrukcje stworzone przez nagradzanego barmana wraz z grawerowanym shakerem
  • dla dorosłych – zestaw piw craftowych wraz z autorskimi etykietkami
  • dla dzieci – zestaw kreatywny Do It Yourself – z artykułami plastycznymi oraz karty moodboard z inspiracjami i filmy z animatorami prezentującymi przykładowe zabawy
  • t-shirty z zaprojektowanym logo Summer Survivor
  • hamaki z brandowanych płóciennych workach
  • karty Box Rescue – pokazujące jak kreatywnie wykorzystać pudełka, w których wysłano boxy

Oprócz przygotowania zawartości zajęliśmy się również wysyłką, stworzyliśmy we współpracy z profesjonalną ilustratorką także oprawę całego boxa i historię, która łączyła zawartość pudełka, której bohaterami była trójka nastolatków – Kaja, Michał i Dawid.

 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla pracowników? Napisz do nas! Stworzymy dla Was box dopasowany do Waszych oczekiwań.

Ilość osób

330

Klient

KMD Poland

Rodzaj imprezy

box prezentowy, event online, motywacja pracowników, nagroda dla pracowników

Lokalizacja

Wrocław/Warszawa praz online