Ilość osób: 330
Klient: KMD Poland
Rodzaj imprezy: box prezentowy, event online, motywacja pracowników, nagroda dla pracowników
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa praz online

Boxy Prezentowe dla Pracowników – Survival Kit 2020

Niejedna firma musiała w 2020 kompletnie zmienić zasady działania. Wszechobecny home office zupełnie przemodelował nasz styl pracy i sprawił, że dbanie o „work-life balance” stało się zupełnie nowym wyzwaniem.

Wyzwaniem stało się również docenianie pracowników i motywowanie ich do dalszej efektywnej pracy dla Waszych firm. My jednak mamy na to wyjątkowy sposób!

Na zlecenie firmy KMD Poland zapakowaliśmy i wysłaliśmy ponad 300 zestawów kreatywnych! Znalazły się w nich prezenty i paczki dla każdego członka rodziny.

„Survival Kit“ to pudełko pełne niespodzianek, które może być doskonałym sposobem na podtrzymanie motywacji i zwiększenie identyfikację Waszych pracowników z firmą. Pudełko zawiera personalizowane gadżety firmowe i wyjątkowe pomysły na pobudzenie kreatywności i zabicie czasu w domu!

Zmotywowanie pracowników? Załatwione. Integracja online? Też jest możliwa.  A co z uwięzionymi w domowej fortecy rodzinami? Dla nich też mamy cały szereg propozycji – niezależnie od wieku!

Dla KMD Poland stworzyliśmy boxy z różnymi zawartościami dla sześciu różnych kategoriach wiekowych, a w ich skład weszły m.in:

  • autorska gra planszowa SURVIVAL LAND – zaprojektowana przez nas od A do Z  w wersji dla dorosłych i dla dzieci
  • autorski mobilny escape room do stworzenia w domu jako zabawa dla całej rodziny
  • dla dorosłych – karta z drinkami i instrukcje stworzone przez nagradzanego barmana wraz z grawerowanym shakerem
  • dla dorosłych – zestaw piw craftowych wraz z autorskimi etykietkami
  • dla dzieci – zestaw kreatywny Do It Yourself – z artykułami plastycznymi oraz karty moodboard z inspiracjami i filmy z animatorami prezentującymi przykładowe zabawy
  • t-shirty z zaprojektowanym logo Summer Survivor
  • hamaki z brandowanych płóciennych workach
  • karty Box Rescue – pokazujące jak kreatywnie wykorzystać pudełka, w których wysłano boxy

Oprócz przygotowania zawartości zajęliśmy się również wysyłką, stworzyliśmy we współpracy z profesjonalną ilustratorką także oprawę całego boxa i historię, która łączyła zawartość pudełka, której bohaterami była trójka nastolatków – Kaja, Michał i Dawid.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla pracowników? Napisz do nas! Stworzymy dla Was box dopasowany do Waszych oczekiwań.