Ilość osób: do 150
Klient: m.in. Samsung Electronics Polska
Rodzaj imprezy: gra miejska, gra kryminalna, przygodowa gra terenowa
Lokalizacja: Warszawa

Gra Miejska Warszawa “Król Warszawy”

Władze miasta Warszawy są przerażone kolejnym zuchwałym napadem na bank! Ulice już nazwały balansującego po obu stronach Wisły złodzieja „Królem”. Aktualnie jest on wrogiem numer 1 policji z całej stolicy. Czy uda się go złapać? Cała Warszawa drży przed tajemniczym Królem, a tylko od uczestników gry zależy, czy uda się go zdemaskować…

Ta gra miejska przeniesie uczestników do Warszawy z czasów dwudziestolecia międzywojennego. To czas, gdy miastem rządzili gangsterzy, a na ulicach panował chaos i bezprawie. W tym scenariuszu gry miejskiej wcielicie się w członków specjalnego zespołu policji, który ma rozpracować tożsamość niesławnego „Króla Złodziei”. Na drodze graczy stanie cały szereg postaci rodem z kina gangsterskiego – lokalna madame prowadząca ekskluzywny przybytek dla tych, którzy dobrze płacą; mistrz szulerki udzielający informacji tylko tym, którzy ograją go w karty czy właściciel najważniejszej restauracji stolicy, który zna wszystkie sekrety i grzeszki możnych tego miasta. Jedna z tych postaci jest tytułowym KRÓLEM. Która? To właśnie w czasie śledztwa będą musieli ustalić samodzielnie gracze.

W tym scenariuszu stawiamy na atmosferę, dlatego też sugerujemy zlokalizowanie go w pobliżu Starego Miasta w Warszawie lub też w odpowiednich lokalach i parkach w okolicy Wisły. Atmosfera tajemniczości i poszukiwania tajemniczego przestępczy – ten scenariusz dostarczy z pewnością sporo radości wszystkim lubiącym zagadki kryminalne.

Gra Miejska Warszawa - kryminalna gra miejska Król Warszawy Gra Miejska Warszawa - kryminalna gra miejska Król Warszawy