GRA MIEJSKA WARSZAWA “KRÓL WARSZAWY”

Władze miasta Warszawy są przerażone kolejnym zuchwałym napadem na bank! Ulice już nazwały balansującego po obu stronach Wisły złodzieja „Królem”. Aktualnie jest on wrogiem numer 1 policji z całej stolicy. Czy uda się go złapać? Cała Warszawa drży przed tajemniczym Królem, a tylko od uczestników gry zależy, czy uda się go zdemaskować…

Ta gra miejska przeniesie uczestników do Warszawy z czasów dwudziestolecia międzywojennego. To czas, gdy miastem rządzili gangsterzy, a na ulicach panował chaos i bezprawie. W tym scenariuszu gry miejskiej wcielicie się w członków specjalnego zespołu policji, który ma rozpracować tożsamość niesławnego „Króla Złodziei”. Na drodze graczy stanie cały szereg postaci rodem z kina gangsterskiego – lokalna madame prowadząca ekskluzywny przybytek dla tych, którzy dobrze płacą; mistrz szulerki udzielający informacji tylko tym, którzy ograją go w karty czy właściciel najważniejszej restauracji stolicy, który zna wszystkie sekrety i grzeszki możnych tego miasta. Jedna z tych postaci jest tytułowym KRÓLEM. Która? To właśnie w czasie śledztwa będą musieli ustalić samodzielnie gracze.

W tym scenariuszu stawiamy na atmosferę, dlatego też sugerujemy zlokalizowanie go w pobliżu Starego Miasta w Warszawie lub też w odpowiednich lokalach i parkach w okolicy Wisły. Atmosfera tajemniczości i poszukiwania tajemniczego przestępczy – ten scenariusz dostarczy z pewnością sporo radości wszystkim lubiącym zagadki kryminalne.

Ilość osób

do 150

Klient

m.in. Samsung Electronics Polska

Rodzaj imprezy

gra miejska, gra kryminalna, przygodowa gra terenowa

Lokalizacja

Warszawa