GRA MIEJSKA WROCŁAW “ZAMACH STULECIA”

Wyjątkowa gra miejska, która zabierze nas do Breslau w roku 1913. Całe Niemcy hucznie obchodzi stulecie pokonania Napoleona… Trwają przygotowania do Wystawy Stulecia i otwarcia z tej okazji monumentalnej Hali Stulecia, która stanie się jedną z największych betonowych konstrukcji w Europie. W pełnej magii i fantastycznych występów uroczystości udział wziąć ma m.in. książę Fryderyk Wilhelm wraz z małżonką. Służby policyjne dostają jednak informacje o planowanym zabójstwie księcia, które ma nastąpić w czasie otwarcia Hali…

Uczestnicy tej gry miejskiej wcielą się w role detektywów, którzy w ciągu kilku godzin mają odkryć, kto stoi za planowanym zabójstwem. W tym celu porozmawiać będą musieli z całą gamą postaci związanych z Wrocławiem – architektami Hali, notablami i wysoko postawionymi mieszkańcami Wrocławia, którzy są powiązani z jego historią i symbolami miasta – jak również z tajemniczymi artystami – kuglarzami, iluzjonistami, egzotycznymi tancerkami.

 

Dzięki temu rzeczywistość historyczna mieszać się będzie z magiczną atmosferą planowanego spektaklu, tworząc wyjątkową aurę dla tej gry fabularnej. Każda z postaci będzie też mieć dla graczy problem – zadanie, za którego rozwiązanie gracze zdobędą kolejne wskazówki co do tożsamości mordercy.

Gra miejska “Zamach Stulecia”:

  • możliwość organizacji w dowolnej lokalizacji Wrocławia
  • dla nawet kilku osób do maksymalnie 200
  • czas trwania dopasowany do uwarunkowań klienta
  • wyjątkowa oprawa – profesjonalni aktorzy, stroje, zagadki
  • autorski scenariusz gry miejskiej
  • ekscytująca zagadka kryminalna – zintegrujecie się nie tylko na zadaniach, ale także pomiędzy ich wykonywaniem

Ilość osób

1-200

Klient

Collins Aerospace

Rodzaj imprezy

fabularna gra miejska, team building, integracja, atrakcje miejskie

Lokalizacja

Wrocław