MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KRASNOLUDKÓW 2017

Największa miejska impreza plenerowa dla dzieci, jaką organizuje miasto Wrocław w tym roku zyskała wyjątkową odsłonę. Rozbita na trzy dni impreza miejska oferowała moc atrakcji dla dzieciw wieku od 3 do 103 lat.

 

Nie zabrakło stałych punktów imprezy – gra miejska przybliżyła w tym roku oldskulowe zabawy podwórkowe, warsztaty skupiły się na projektowaniu – własnych zabawek, gier planszowych czy utworów muzycznych. Pamiątkowe zdjęcia można było zrobić w specjalnym krasnoludkowym atelier, a na oczach odwiedzających powstawało krasnalowe graffiti.

Wieczorem na scenie dużej Wrocławskiego Teatru Lalek wystąpił kabaret Hrabi w programie “Cyrkuśniki”. Gwiazdy świeciły również na scenie letniej, gdzie ostatniego dnia Festiwalu bajki czytali znani wrocławscy dziennikarze, ale też gwiazdy znane z ekranu i telewizji – Edyta Jungowska i Andrzej Grabowski.

 

Absolutnym hitem była sobotnia noc, w którą w wyjątkowej scenerii Parku Staromiejskiego zorganizowaliśmy atrakcję dla nieco starszych krasnali – silent disco, w którym udział wzięło prawie 600 osób.   To była najlepsza dotąd edycja Festiwalu Krasnoludków – w atrakcjach udział wzięło łącznie prawie 15 tysięcy odwiedzających.

Ilość osób

15000

Klient

Miasto Wrocław

Rodzaj imprezy

impreza plenerowa, impreza rodzinna, gra miejska, silent disco

Lokalizacja

Wrocław