GRA MIEJSKA WROCŁAWSKIE KRASNALE

Specjalna gra miejska oparta o autorski scenariusz, a tocząca się wokół jednej z największych atrakcji Wrocławia – wrocławskich krasnoludków. W wersji dla dorosłych i młodzieży, najbardziej znany wrocławski krasnal – Życzliwek – zostaje oskarżony o prowadzenie niekrasnalowego trybu życia oraz  kradzież pieniędzy przeznaczonych na opłacenie tegorocznego Festiwalu  Krasnoludków i inne niecne czyny. Czy wszystko to, co reprezentują krasnale jest oszustwem? Kto wrabia krasnala i jaki ma w tym interes? Tylko uczestnicy mogą odkryć, jaka jest prawda.

Proponujemy naszym klientom atrakcyjną teambuildingową przygodę w formie wyjątkowej gry miejskiej, która jednak nie wymaga nazbyt wielkich nakładów sił fizycznych. Całość przyjmie atrakcyjną formę spotkania z wrocławskimi krasnalami.

 

Pełna humoru komediowa historia to gra miejska dla dorosłych z kryminalnym dreszczykiem. Jesteśmy pewni, że ta gra miejska zapewni uczestnikom fenomenalną zabawę. Uczestnicy gry odwiedzają kolejno szereg punktów idąc wzdłuż szlaku wrocławskich krasnali. Napotkane na trasie postacie ze świata krasnali mają dla graczy zadania teambuildingowe – kreatywne, logiczne i zręcznościowe, najczęściej wymagające współpracy całej drużyny.

Poza zadaniami, krasnale mają też dla graczy wskazówki, które pomogą znaleźć prawdziwego sprawcę zamieszania.
W grze możemy również zamienić kryminalną historię na odkrywanie i doświadczenie miasta. Wtedy krasnalowa gra miejska miałaby na celu ukazanie rozlicznych ciekawostek Wrocławia, które mogą przybliżać krasnale dodatkowo lub zamiast intrygi kryminalnej.

Ilość osób

1-250

Klient

m.in HP, Esprit, Credit Suisse, Juicy Marketing - Bosch, Tarabula, Catlin

Rodzaj imprezy

gra miejska, team building, city game

Lokalizacja

Wrocław