PIKNIK FIRMOWY KRAKÓW “WITAMY W PRL”

We Wrocławiu od kilku lat organizujemy największą imprezę plenerową dla dzieci i całych rodzin – Wrocławski Festiwal Krasnoludków. Dzięki temu niepowtarzalnemu doświadczeniu wiemy, że impreza plenerowa to nie tylko pojedyncze atrakcje spięte w godzinowy grafik.

Naszym celem jest stworzenie równoległego świata, do którego na dzień, dwa czy nawet kilka godzin wciągamy naszych gości.

 

Dlatego też dla jednego z naszych stałych klientów – Ocado Technology przygotowaliśmy piknik w klimacie PRL, jaki pamiętamy z “Misia” czy innych kultowych komedii. Piknik łączył oddziały firmy w Krakowie i Wrocławiu, dlatego ostatecznie odbył się 50 km od Krakowa w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Poza stałymi atrakcjami pojawiły się też dedykowane pomysły na specjalne atrakcje w klimacie PRL.

Piknik firmowy “Witamy w PRL” to:

  • przygotowanie i adaptacja miejsca w tym zapewnienie Hali Namiotowej, terenów pod ogniska, dmuchanych zabawek i stref dla najmłodszych
  • pełna obsługa osobowa eventu przez profesjonalnych aktorów i animatorów
  • zapewnienie cateringu dla 350 uczestników
  • przygotowanie konkurencji – m.in Karaoke “Od Pola do Opola”, konkurs budowania misiów ze słomy, robienia transparentów na powitanie I Sekretarza, Turniej Sportowy o Puchar Antoniego Piechniczka czy olimpiada z medalami od samego pierwszego sekretarza
  • odpowiednia oprawa muzyczna – hity lat 70-tych i 80-tych wymieszane z nieco nowszymi hitami
  • strefy dla najmłodszych z obowiązkowymi zabawami i eko-zabawkami

Ilość osób

400

Klient

Ocado Technology

Rodzaj imprezy

piknik firmowy, impreza plenerowa, dla dzieci, dla rodzin

Lokalizacja

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek - Małopolska