TEAM BUILDING WROCŁAW – WARSZTATY KULINARNE + GRA

Proponujemy Państwu wyjątkowe połączenie – gra miejska, w której oprócz punktów zdobywacie elementy (lub bony na nie) niezbędne do gotowania. Następnie zaś, po spotkaniu wszystkich grup, odbywają się wspólne warsztaty kulinarne, które mogą być wspólną nagrodą lub kolejnymi kulinarnymi konkurencjami w grupach.

Przykładowa fabuła gry kryminalnej-kulinarnej:

 

W wybranej lokalizacji ma odbyć się Wielki Międzynarodowy Turniej Kulinarny. W szranki stają szefowie-celebryci znani z programów telewizyjnych w swoich krajach. Kiedy jednak przedstawiciele firmy przybywają na teren imprezy, okazuje się, że dokonana została zuchwała kradzież — w przeddzień imprezy ktoś ukradł z sejfu pieniądze przeznaczone na nagrodę w konkursie. Policja uważa wstępnie, że kradzieży dokonał któryś z chefów o światowej renomie. Czy to możliwe? Kto skrywa tajemnice? Kto nie mówi prawdy? Tego będą musieli dowiedzieć się gracze podczas kilkugodzinnego śledztwa.

 

Całość uwieńczą warsztaty kulinarne, w czasie których możemy np. odkryć lokalne smaki lub skupić się na ogólnym menu. Wszystko zależy od preferencji klienta!

Ilość osób

10-40

Klient

Gilead

Rodzaj imprezy

warsztaty, gra miejska, team building, fabularna gra terenowa

Lokalizacja

Wrocław