GRA TERENOWA ZAMEK TOPACZ “MORDERSTWO NA ZAMKU”

Absolutnie wyjątkowa gra terenowa! Scenariusz gry rozgrywa się w latach 30-tych ubiegłego wieku na przedmieściach Breslau  – w obrębie dworu i Zamku Topacz, należącego do rodziny Schollerow.

Uczestnicy poprowadzą śledztwo, którego przyczyną jest śmierć ważnej osobistości miasta, współwłaściciela zakładów cukrowniczych, który zgodnie z prawdą historyczną był wtedy właścicielem Zamku. Stawką zaś będzie reputacja, a może nawet i życie znanego w całym mieście komendanta policji Bernarda Schmidta.

Zdrady, romanse, podejrzenia… to wszystko czeka na odkrycie przez Państwa graczy. Uczestnicy gry fabularnej skorzystają z umiejętności kojarzenia faktów, logicznego i kreatywnego myślenia, zdolności wykonywania zadań pod presją czasu i innych drużyn. Na ich drodze staną eleganccy mieszkańcy dworu, służba, a nawet oficerowie Wehrmachtu.

 

Fabularna gra terenowa rozgrywana jest w okolicy oraz budynkach Hotelu Zamek Topacz, niegdyś willi należącej do rodziny Schollerów – właścicieli ogromnych zakładów cukrowniczych. Stylowe wnętrza hotelu, piękny park, sekretne zakamarki oraz tajemniczy goście willi – wszystko to nada zabawie niepowtarzalny klimat, znany z kryminałów Agathy Christie czy powieści wojennych.

  • wyjątkowa kryminalna przygoda
  • autorski scenariusz gry terenowej
  • wciągająca fabuła
  • możliwość organizacji dla grup od 2 do 200 osób
  • piękne otoczenie Zamku Topacz
  • możliwość skorzystania z atrakcji obiektu i zorganizowania po grze konferencji czy bankietu/imprezy tematycznej w salach Zamku
  • realizacja w języku polskim lub angielskim

Ilość osób

120

Klient

Tillberg Design

Rodzaj imprezy

gra miejska, team building, fabularna gra kryminalna

Lokalizacja

Zamek Topacz