Imprezy firmowe - Szczyrk

Szczyrk to popularna miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim. To miasto znanym ośrodkiem narciarskim, który oferuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego, snowboardu i innych sportów zimowych. Można znaleźć różnorodne trasy narciarskie o różnym stopniu trudności, wraz z nowoczesnymi wyciągami i infrastrukturą. Organizacja imprez firmowych w Szczyrku to doskonała propozycja nie tylko dla fanów narciarstwa. Szczyrk oferuje szereg atrakcji, które można wziąć pod uwagę, organizując imprezy firmowe. Daj porwać się w świat team buildingu i zdobądź nowe doświadczenia za swoim zespołem.

Zorganizowane imprezy firmowe

Organizujemy imprezy integracyjne z pasją

Nasza praca pozwala nam odkrywać niesamowite miejsca, poznawać wspaniałych ludzi i przekraczać granice własnej wyobraźni. Tworząc autorskie scenariusze imprez na podstawie rozmów z Wami, za każdym razem odkrywamy nową perspektywę na dane miejsce lub tematykę. Dzięki temu nasze propozycje imprez integracyjnych są wyjątkowe i zawsze dopasowane do potrzeb i dynamiki zespołu. Nie powielamy utartych schematów, idziemy swoją drogą i wiemy, że robimy to dobrze.

Dajcie się porwać na imprezę integracyjną do Szczyrku. Przygotujemy dla Was autorski scenariusz imprezy integracyjnej, znajdziemy odpowiednie miejsce imprezy na terenie Szczyrku i spełniający Wasze oczekiwania ośrodek wypoczynkowy. Możecie powierzyć nam organizację imprezy bez obaw o niedociągnięcia w planie czy nudne imprezy tematyczne.

Jesteśmy profesjonalistami. Kreujemy niezapomniane imprezy firmowe, ponieważ wierzymy, że jest to jedna z form sztuki. Akcesoria, kostiumy, ozdoby, odpowiedni plan oraz przygotowanie wspólnej zabawy, która będzie efektywna dla Was jako zespołu – to wiele elementów, które trzeba brać pod uwagę podczas organizowania imprez integracyjnych. Doskonale organizujemy spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne czy imprezy tematyczne. Możecie śmiało powierzyć organizację imprezy naszym specjalistom.

Spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne i wiele więcej - szeroka oferta imprez i kompleksowa organizacja

Myśląc o centrum Szczyrku w naszych głowach budzą się skojarzenia przede wszystkim z turystyką. Nasza oferta imprez integracyjnych kierowana jest jednak zarówno dla lokalnych firm, jak i zespołów z innych części Polski. Dopasujemy przebieg wspólnej zabawy do Waszych oczekiwań.

Jeśli jesteście firmą lokalną, która chce zorganizować event integracyjny lub celebrować ważne dla firmy wydarzenia, możemy zorganizować dla Was jednodniową imprezę integracyjną i pokazać Wam centrum Szczyrku oraz jego okolice z nieznanej Wam jeszcze perspektywy. Gra miejska? Może dynamiczny team building z wykorzystaniem walorów przyrodniczych tego pięknego miasta? Oferta imprez firmowych w naszym wykonaniu jest nieograniczona.

Dla firm przyjezdnych oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych – od wejścia do zarezerwowanego przez nas środka transportu, przez zakup ubezpieczenia, znalezienie atrakcji i rezerwację hotelu, zorganizowanie wspólnej zabawy, aż po Wasz powrót do rodzinnej miejscowości – zajmiemy się wszystkim. Organizacja wyjazdów integracyjnych to nasza specjalność. Wiemy, że podczas spotkań integracyjnych firmy chcą nie tylko zintegrować się, ale również odpocząć i oderwać się od rutyny. Możemy zabrać Was na narty lub wyruszyć na rozwiązywanie kryminalnej zagadki podczas gry miejskiej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść się w świat legend Beskidu Śląskiego.

Sekcja pytań i odpowiedzi

Czy wyjazd integracyjny może być połączony ze zwiedzaniem Szczyrku?

Jak najbardziej. Jeśli wyrazicie taką chęć, zorganizujemy dla Was aktywne zwiedzanie okolicy, w najlepszej możliwej formie. Jeśli preferujecie bardziej tradycyjne rozwiązania, możemy postawić na spokojny spacer po mieście i ciekawych lokalizacjach. Jeżeli jednak lubicie eksperymentować, to możemy dla Was zorganizować dynamiczne zwiedzanie w formie gry miejskiej.

Czy można nam powierzyć organizację imprezy firmowej jeżeli chodzi o jedzenie?

Tak. Firmowe imprezy integracyjne nie mogą obyć się bez smacznych posiłków. Możemy zarezerwować dla Was miejsca w restauracji lub zorganizować catering na czas wyjazdu. W zasadzie nie ma tutaj ograniczeń. Na Wasze życzenie na miejscu imprezy integracyjne może znajdować się nawet food truck.