Imprezy firmowe - Zakopane

Świetne imprezy firmowe to przede wszystkim odpowiednie miejsce. Zakopanem z pewnością dostarczy Wam wielu wrażeń. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce i to o każdej porze roku. Wybór centrum Zakopanego czy okolic miasta to gwarancja satysfakcji z imprezy integracyjnej. Góry, regionalna kuchnia i miejscowa architektura to tylko niektóre atrakcje Zakopanego. W tym miejscu zapewnimy Wam niezapomnianą imprezę integracyjną.

Zorganizowane imprezy firmowe

Organizacja spotkania firmowego w Zakopanem

Zakopane to nie tylko Krupówki. Na terenie zakopanego jest wiele możliwości do aktywnego spędzania czasu, integracji grupowej, a także wypoczynku. Jest to także miejsce najlepszych imprez w stylu góralskim w centrum zakopanego. Miejscowość przyciąga niezwykłymi szlakami górskimi i narciarskimi, dobrą lokalną kuchnią oraz miejscami związanymi z najwybitniejszymi artystami stylu zakopiańskiego. Oferta wydarzeń dla firm w tym mieście jest więc niezwykle szeroka, a dobre miejsce to gwarancja satysfakcji.

Organizujemy imprezy tak, abyście mogli skorzystać z najlepszych atrakcji dostosowanych do potrzeb całego zespołu. Wyjazdy integracyjne to idealna okazja, by zbudować pozytywne relacje w teamie. Zakopane jest miejscem pełnym zimowych atrakcji, jednak rodzajów wyjazdów integracyjnych firmy jest wiele. Organizujemy imprezy integracyjne dostosowane do Twoich potrzeb w dogodnym dla Ciebie terminie, a oferta imprez integracyjnych jest dostosowana do oczekiwań i możliwości Twojego zespołu. Miejscem organizacji imprezy może być centrum eventowe, lokalna restauracja czy hotel. Jesteśmy także przygotowani do zorganizowania plenerowych imprez integracyjnych. Zakopane dzięki swojemu położeniu daje do tego wspaniałe możliwości. Dzięki nam skorzystasz w pełni z letnich i zimowych atrakcji tego miejsca.

Dla nas każda firma jest wyjątkowa, dlatego temat imprez firmowych dobieramy do Waszych preferencji. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń dla grup zorganizowanych. Na swoim koncie mamy ponad 700 zorganizowanych wydarzeń dla 180 klientów i 13 lat doświadczenia. Dla nas gwarancja satysfakcji z wyjazdu firmowego to podstawa. Podchodzimy indywidualnie do każdej imprezy firmowej.

Imprezy firmowe Zakopane - lokalne eventy i wyjazdy integracyjne

Propozycje imprez integracyjnych mogą być różne. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm spoza Zakopanego, ale także do lokalnych biznesów.

Dla zakopiańskich i okolicznych firm proponujemy wiele letnich i zimowych atrakcji. Organizujemy nieszablonowe wyprawy górskie oraz spotkania na stokach narciarskich. Z nami możesz także odkryć nowe miejsca i zabytki swojego miasta poza centrum Zakopanego. Szczegóły imprezy integracyjnej dobierzemy do Twoich oczekiwań. Imprezy integracyjne organizowane w Zakopanem to zawsze gwarancja satysfakcji.

Imprezy integracyjne organizowane poza miejscem pracy to nasz konik. Wyjazd firmowy to idealny moment do budowania pozytywnych relacji w niezapomnianym otoczeniu. Dzięki szerokim możliwościom, jakie daje Zakopane, może być to Wasza najlepsza zimowa impreza integracyjna bądź wakacyjna podróż. Dzięki wyjazdowi do serca polskich gór poznasz wiele niesamowitych miejsc, a my pomożemy Ci je odkryć.

Sekcja pytań i odpowiedzi

Wyjazd integracyjny w Zakopanem – jaką porę roku wybrać?

Na wyjazd do Zakopanego zawsze jest dobra pora. To miasto oferuje atrakcje o każdej porze roku. Większość imprez integracyjnych w tym miejscu odbywa się latem lub zimą, jednak my polecamy wybrać się w serce Tatr także poza sezonem. Najwyższe pasmo gór w Polsce wiosną i jesienią jest niezwykle piękne. Jeśli jednak nie jesteście amatorami górskich wycieczek to i dla Was znajdą się plusy. W lokalach czy w hotelach będzie zdecydowanie mniej turystów, więc możliwe będą do zorganizowania także imprezy tematyczne w nietuzinkowych lokalizacjach.

Organizacja imprez firmowych – czy pomagacie w znalezieniu i rezerwacji noclegu?

Tak. Nasze usługi organizacji imprez są kompleksowe. Wiemy, że dobry wyjazd bez dobrego noclegu nie da gwarancji satysfakcji. Nasz zespół dokłada zawsze wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednią ofertę hoteli, domków czy pensjonatów, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Organizacja doskonałych imprez firmowych nie byłaby możliwa bez idealnie dobranego noclegu. Po dokonaniu przez Państwa wyboru zajmujemy się rezerwacją miejsca noclegowego od początku do końca.

Wyjazd integracyjny – czy zapewniacie transport na miejsce?

Pomagamy w organizacji imprez firmowych kompleksowo, a jedną z ważniejszych rzeczy jest transport na miejsce spotkania. Naszym celem jest, aby był on wygodny, szybki i bezpieczny. Rodzaj transportu dostosujemy do Państwa preferencji. Zajmiemy się wynajęciem prywatnego autokaru bądź zarezerwujemy przejazd komunikacją zbiorową.