Imprezy firmowe - Sopot

Sopockie plaże, molo oraz centrum Sopotu co roku przyciągają swoim pięknem wielu turystów. Sopot to jednak miasto, w którym znaleźć można wiele innych atrakcji. Znajdują się tu uzdrowisko, liczne muzea, czy rozrywkowy Monciak. Co ciekawe Sopot może poszczycić się jedynym stokiem narciarskim w Polsce, z którego widać morze. Jest to idealne miejsce do organizacji firmowych eventów integracyjnych.

Zorganizowane imprezy firmowe

Organizacja imprez integracyjnych w Sopocie

W Sopocie z pewnością można zorganizować ciekawe imprezy firmowe, ze względu na szeroki wybór atrakcji, jakie oferuje miasto. Wyjazdy firmowe w tym miejscu zawsze cieszą się powodzeniem. Propozycje imprez integracyjnych mogą być różne. Organizujemy pikniki firmowe, integracje w plenerze, imprezy tematyczne, kolacje integracyjne, ale także mamy do zaoferowania bardziej niestandardowe rozrywki. Rodzaj imprez firmowych dobierzemy do Państwa potrzeb. W czasie firmowej integracji lepiej poznacie siebie nawzajem. Ponadto spotkanie integracyjne pozwoli na zbudowanie dobrych relacji w Twoim teamie.

Mamy świadomość, że każda firma jest wyjątkowa. Zorganizowanie imprezy firmowej rozpoczynamy od poznania potrzeb Twojego zespołu, tak aby wyjazd integracyjny był jak najbardziej dostosowany do Waszych preferencji. Spotkanie firmowe ma bowiem charakter team buildingowy, dlatego to Ty i Twoi pracownicy macie decydując głos przy wyborze form integracji zespołu.

Organizacja różnorodnych imprez to dla nas chleb powszedni. Na swoim koncie mamy ponad 700 zorganizowanych wydarzeń dla 180 klientów i 13 lat doświadczenia. Spotkania firmowe organizujemy w nietuzinkowy sposób, a do każdej firmy podchodzimy indywidualnie. W organizacji ciekawych imprez stawiamy przede wszystkim na kreatywność.

Spotkania biznesowe w Sopocie - wyjazdy integracyjne i spotkania lokalnych przedsiębiorców

Organizujemy imprezy integracyjne dla lokalnych biznesów i firm z innych części kraju. Jednym i drugim zapewniamy niezapomniane wrażenia.

Dla firm z Sopotu i okolic proponujemy takie atrakcje, by dać Wam możliwość odkrycia miasta na nowo. Dzięki temu spotkania firmowe mogą przybrać oryginalne formy. Jako eksperci w swojej branży znamy każdy zakątek miasta, najlepsze lokale i centra eventowe. W tym mieście idealnym pomysłem jest także nocna impreza integracyjna, która może przybrać niebanalne formy.

Większość imprez integracyjnych to wyjazdy poza miasto. Zorganizowanie spotkania firmowego pozwoli na poznanie nowych miejsc i atrakcji oferowanych przez miasto. Szczegóły imprezy integracyjnej dobierzemy do Waszych preferencji, dlatego znajdzie się coś dla tych lubiących aktywne spędzanie czasu, jak i wypoczynek na plaży. Imprezy organizowane w Sopocie zawsze cieszą się powodzeniem. Jest to również jedna z naszych ulubionych lokalizacji.

Sekcja pytań i odpowiedzi

Wyjazd integracyjny do Sopotu – czy pomagacie w znalezieniu transportu?

Tak. Kompleksowa organizacja imprezy firmowej to także znalezienie odpowiedniego środka transportu. Jego rodzaj dobierzemy do Państwa oczekiwań i preferencji. W zależności od Państwa potrzeb przedstawimy różne oferty transportów publicznych oraz prywatnych, a następnie po zatwierdzeniu przez Państwa oferty dokonamy rezerwacji. Zależy nam bowiem, aby transport na miejsce spotkania firmowego był szybki, komfortowy i przede wszystkim bezpieczny.

Czy Sopot to dobre miejsce na gry terenowe i piknik firmowy?

Sopot ze względu na swoją lokalizację, w tym dostęp do jednej z piękniejszych plaż w Polsce, to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej w plenerze. Gry terenowe możemy zorganizować na obszarze licznych terenów zielonych, plaży oraz w centrum miasta. Idealnym tłem do udanego pikniku firmowego jest park miejski w pobliżu Łysej Góry oraz Opery Leśnej. Duży obszar terenów zalesionych zlokalizowanych w północnej części miasta to idealne miejsce dla zespołów lubiących aktywny odpoczynek na łonie natury.

Czy można zorganizować wyjazd integracyjny w Sopocie w miesiącach zimowych?

Mimo że Sopot kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem na pięknych plażach, to zorganizowanie niepowtarzalnej imprezy zimą nie stanowi dla nas problemu. Jest to idealna okazja do poznania nietuzinkowych atrakcji. Jednym z polecanych przez nas miejsc jest stok narciarski na Łysej Górze. Podczas jazdy na nartach można obserwować polskie morze. Jest to jedyna tego rodzaju atrakcja w Polsce. Ponadto duża oferta wspaniałych hoteli, lokalów i miejsc eventowych sprzyja organizacji ciekawych wydarzeń w zamkniętych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, jaką porę roku wybierzecie na swój wyjazd integracyjny, będziecie usatysfakcjonowani.