Imprezy firmowe - Gdynia

Gdynia to dynamiczne i nowoczesne miasto nad Bałtykiem w północnej Polsce. Znajduje się tutaj wiele ciekawych i wartych zobaczenia miejsc. Z tego właśnie powodu organizacja imprez firmowych w tym mieście to świetna propozycja zarówno na spotkania integracyjne, jak i wyjazdy firmowe. Przeniesiemy Was w świat team buildingu, pokażemy najciekawsze miejsca w Gdyni i pomożemy Wam w budowaniu zgranego zespołu.

Zorganizowane imprezy firmowe

Pasja do organizacji imprez integracyjnych

Jesteśmy zespołem specjalistów, który działa w oparciu o autorskie scenariusze. Kreatywność, indywidualne podejście i nieszablonowe rozwiązania to filary naszej działalności. Mamy za sobą setki zorganizowanych wydarzeń, w tym ogromną liczbę imprez integracyjnych. Do każdego rodzaju imprezy podchodzimy z pasją i otwartą głową. W czasie pracy słuchamy o Was, Waszych potrzebach i oczekiwaniach, by przygotować dla Was najlepsze imprezy firmowe.

Niezależnie od tego, czy organizujemy imprezę integracyjną w danym miejscu po raz pierwszy, czy któryś z kolei, zawsze staramy się patrzeć na lokalizację z perspektywy konkretnego zespołu. Naszym zdaniem to właśnie pomaga przy organizacji spotkań integracyjnych, które zapadają w pamięć i dostarczają niesamowitych wrażeń. Każdy team jest wyjątkowy, a my pamiętamy o tym podczas planowania autorskiego scenariusza i wybierania miejsc i atrakcji. Jesteście naszą inspiracją, dlatego zorganizowane przez nas imprezy mają charakter unikatowy i przygotowany na miarę Waszych potrzeb.

Imprezy integracyjne w Gdyni - dla lokalnych i przyjezdnych firm

Organizacja integracyjnych imprez firmowych to sztuka , którą dobrze znamy. Potrafimy przygotować scenariusze imprez okolicznościowych tak, by poruszały one zarówno osoby mieszkające na stałe w Gdyni, jak i przyjezdnych do tego pięknego miasta.

Dla lokalnych firm możemy przygotować spotkania integracyjne zarówno w formie wieczoru tematycznego czy imprezy integracyjnej wieczornej ale również w formie całodniowej gry miejskiej. Możemy przenieść Was do świata piratów lub pokazać historię Waszego miasta w nieszablonowej formie.

Wyjazd integracyjny do Gdyni to z kolei propozycja dla firm spoza regionu. Organizacja firmowych imprez w takie formie to doskonały sposób na wyrwanie się z rutyny i odkrycie nowych, ciekawych miejsc. Gdynia ma doskonałe zaplecze hotelowe, restauracyjne i konferencyjne, organizacja imprez okolicznościowych w tym mieście to czysta przyjemność. Zajmiemy się dla Was nie tylko rezerwacją odpowiedniego lokalu i noclegu, ale również zorganizujemy dla Was transport i przygotujemy pełny plan integracji – włączając w to team building, wspólne zabawy, czas na odpoczynek i inne atrakcje.

Sekcja pytań i odpowiedzi

Czy można zorganizować integrację firmową lub piknik firmowy w plenerze w Gdyni?

Tak. Piękne plaże, malownicze tereny zielone, parki i skwery to tylko część ciekawych miejsc w Gdyni. Jest to doskonałe miejsce na organizację takich wydarzeń jak pikniki firmowe, imprezy plenerowe, gry miejskie, aktywne zwiedzanie czy innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Bliskość polskiego morza również dodaje do całości odrobiny magii.

Wyjazd integracyjny do Gdyni – czy zajmujecie się noclegiem dla przyjezdnych?

Tak. Jeżeli chodzi o wyjazdy integracyjne, świadczymy kompleksową organizację tego typu wydarzeń. Zajmiemy się waszym wyjazdem integracyjnym od A do Z – rozpoczynając na organizacji transportu, przez rezerwację hotelu i wyżywienia oraz autorski scenariusz integracji, kończąc na bezpiecznym powrocie do domu.

Kiedy zorganizować imprezę integracyjną?

To zależy od firmy. Niektóre środowiska organizują imprezy integracyjne po przyjęciu znaczącej liczby nowych pracowników. Inne celebrują ważne osiągnięcia i wydarzenia w życiu przedsiębiorstwa. Jeszcze inni mają w zwyczaju cykliczne organizowanie imprez integracyjnych, żeby budować trwałe więzi w zespole. Nie ma idealnego momentu na imprezę firmową, jednak zdecydowanie warto poświęcić czas na zorganizowanie takiego wydarzenia, ponieważ dobrze przygotowany event pomaga w budowaniu relacji w zespole, uczy współpracy i motywuje pracowników do dalszych działań.