Nasza oferta

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Gry miejskie i terenowe

Chcemy, by realizowane przez nas gry były jak film, w którym uczestnicy zagrają główne role. Dlatego w naszych grach dbamy o wciągające dla uczestników scenariusze, profesjonalnych aktorów i animatorów oraz atrakcyjną oprawę wizualną.

Gry miejskie i terenowe to nasze najważniejsze realizacje. Wprowadziliśmy je do oferty jako jedni z pierwszych w Polsce. Realizując je od 2008 roku, mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie.

gry terenowe

Integracja i team building

Ciągle poszukujemy nowych pomysłów na integrację naszych klientów. Mieszamy konwencje, czerpiemy z własnej wyobraźni oraz z dorobku popkultury. Chcemy zabrać uczestników w podróż, której prędko nie zapomną.

Dla nas liczy się przede wszystkim pomysł i jego precyzyjna realizacja - od ogólnej koncepcji do najdrobniejszych szczegółów. Zadbamy o każdy aspekt.

integracja

Pikniki i imprezy plenerowe

Od kilku lat przygotowujemy jedną z największych plenerowych imprez dla dzieci we Wrocławiu - Wrocławski Festiwal Krasnoludków. Mamy też doświadczenie w organizacji dużych pikników firmowych i licznych mniejszych imprez outdoorowych.

Proponujemy świeże i oryginalne pomysły na atrakcje, wysoki poziom artystyczny i profesjonalną oprawę całości. Wiemy co cenią sobie nasi klienci.

imprezy terenowe

Wieczory tematyczne

Od dusznych gangsterskich klubów przez świętojańskie noce pełne ognia i magii czy też wyprawy dookoła świata. Od prawdziwych horrorów pełnych wiedźm i upiorów po niezwykły świat "Alicji w krainie czarów" czy UV show w kompletnej ciemności - nie brakuje nam pomysłów na nietypowe imprezy.

Pracujemy z profesjonalnymi filmowcami, scenarzystami, charakteryzatorami, fotografami, DJ-ami czy podwykonawcami atrakcji, którzy zadbają o to by wieczór był naprawdę niezapomniany.

wieczory tematyczne

Event promocyjny

Wykorzystujemy zdobyte w realizacji gier miejskich doświadczenie do tworzenia nietypowych akcji promocyjnych.

Umieszczaliśmy już ogromne serca na dachach samochodów, opowiadaliśmy z pomocą eko-graffitti historie o wrocławskich krasnoludkach, tworzyliśmy prawdziwe muppety, produkowaliśmy przedstawienia teatralne, wpuszczaliśmy do sieci wiralowe filmy czy organizowaliśmy mini-festiwal sztuki ulicznej. Wyzwania to nasz żywioł.

imprezy promocyjne

Eventy online

Nowa oferta eventów na trudne czasy - poprawiająca komunikację i łacząca zespoły z najbardziej odległych lokalizacji. I co najważniejsze - w pełni BEZPIECZNA dla Waszych pracowników!

Żywa komunikacja, spontaniczne reakcje oraz pełen wachlarz zadań na komunikację, integrację, na przełamanie lodów a nawet… zręcznościowych - do dyspozycji! Proponujemy zarówno nasze gry w formie online jak i warsztaty, do których zestawy startowe dostarczymy Wam pod wskazany adres!

eventy specjalne

Konferencje i bankiety

To, że lubimy się bawić nie znaczy, że nie znamy się na organizacji poważniejszych imprez. Czy chodzi o stworzenie programu scenicznego czy kompleksową obsługę dużej konferencji - możemy zadbać o wszystko.

Jesteśmy odpowiedzialni, dokładni i konkretni. Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

konferencje

PR I maRKETING

Wiele z naszych projektów wymagało kampanii promocyjnych, o które dbaliśmy od A do Z - od kreacji przez realizację, zakup mediów aż po monitorowanie kampanii.

Zadbamy dla Ciebie o realizację kampanii dopasowanej do grupy docelowej, świeżej, opartej o dobrze wykonane i napisane materiały.

marketing

CAŁA OFERTA