Kim jesteśmy?

Prawie 12 lat temu, z połączenia pasji i kreatywności powstała agencja, która na początku wyspecjalizowała się w organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych. W ciągu ostatnich lat możemy się pochwalić ponad 700 realizacjami, które podbiły serca klientów na terenie całej Polski. Przygotowywaliśmy eventy miejskie na kilka tysięcy osób i kameralne spotkania, działamy od Gdańska po Zakopane, a czasem nawet i poza granicami Polski. Jesteśmy małą, ale prężnie działającą agencją eventową. Wyzwania to nasz żywioł. Cały czas rozwijamy się i, co najważniejsze, cały czas szukamy nowych wyzwań.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy “event managera” albo – jak kto woli – “ogarniacza”.


Zakres Twoich obowiązków na stanowisku może obejmować m.in.:


Nie bój się aplikować, jeśli:


Co możemy Ci zaproponować?

 

Miejsce pracy: Wrocław (biuro), cała Polska (eventy).


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: biuro@exploring.pl do dnia 20.02.2020r. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja”.

 

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Exploring Events Spółka Cywilna Marek Michalak, Michał Głód (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”