Ilość osób: 8 000
Klient: Miasto Wrocław
Rodzaj imprezy: piknik rodzinny, festyn, impreza rozrywkowa
Lokalizacja: Wrocław

Impreza miejska Wrocław – Bulwar Dunikowskiego

Pokazy ratownictwa wodnego, charytatywne rejsy po Odrze połączone ze zbiórką na Wrocławskie hospicjum dla dzieci, atrakcje dla dzieci i dorosłych, foodtrucki i wiele, wiele innych – to wszystko przyciągnęło na Festyn na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu prawie 8 tysięcy osób.

Odwiedzających tego dnia bulwar wrocławian fotografowało studio fotograficzne Strop. O atrakcje dla dzieci zadbały fundacje Hobbit i OnWater.pl, na scenie poza prezentacjami m.in Hydropolis i The World Games można było wygrać specjalne gadżety imprezy. Sporo też działo się w strefie prezentacji, gdzie można było zobaczyć m.in najnowszy sprzęt WOPRu, oznakować rowery czy skorzystać z porad stylistki.

Można było też spróbować swych sił na ergometrach na stoisku Politechniki Wrocławskiej, a także wejść do wirtualnej rzeczywistości w wielkim namiocie The World Games 2017. Na Odrze natomiast obserwować mogliśmy specjalny pokaz smoczych łodzi oraz wyścig studenckich ósemek.

Na głodnych nie tylko wrażeń czekały tego dnia zaparkowane foodtrucki, które serwowały różnorodne, ale zawsze pyszne jedzenie. Ta największa do tej pory na wrocławskim bulwarze impreza zakończyła się ogromnym sukcesem. Impreza miejska zrealizowana została na zlecenie dla Biura Promocji Miasta i Turystyki Wrocławia.

Informacja o imprezie. 

Relacja z imprezy na wyborcza.pl.

Relacja z imprezy na Gazecie Wrocławskiej. 

Impreza Miejska Wrocław - Bulwar Dunikowskiego Impreza Miejska Wrocław - Bulwar Dunikowskiego