NASZA OFERTA

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

TEAM BUILDING

Team building  to sposób na zbudowanie zgranego zespołu. Udany teambuilding może poprawić komunikację, zbudować głębokie relacje między członkami waszego zespołu czy wprowadzić nowe metody myślenia – jednym zdaniem to coś, co przyda się każdej grupie!

Proponujemy różnorodne zajęcia integracyjne, które pozytywnie wpłyną na komunikację w Waszym zespole. Nasze autorskie zajęcia i kreatywne programy pozwolą nie tylko lepiej się poznać, ale pomogą przedstawić wybrane zagadnienia lub osiągnąć założone cele.

IMPREZY
PLENEROWE

Naszym celem przy tworzeniu imprezy plenerowej jest stworzenie wydarzenia pełnego spójnych atrakcji, które pozwolą przenieść się do innego świata – krainy wyobraźni i dobrej zabawy. Wychodzimy z założenia, że każdy z nas ma w sobie dziecko. Zgodnie z tym założeniem nasze pikniki firmowe czy letnie festyny zawsze organizujemy z  myślą o dziecięcej frajdzie, nie tylko u najmłodszych.

WIECZORY
TEMATYCZNE

Od dusznych gangsterskich klubów przez świętojańskie noce pełne ognia i magii czy też wyprawy dookoła świata. Od prawdziwych horrorów pełnych wiedźm i upiorów po niezwykły świat “Alicji w krainie czarów” czy wyprawę do czasów PRL  – nie brakuje nam pomysłów na standardowe, jak i bardziej nietypowe imprezy.  

EVENT
PROMOCYJNY

W czasie ostatnich 13 lat zrealizowaliśmy ponad 800 eventów dla prawie 200 klientów. Spora część eventów – w tym realizowanych przez nas gier miejskich i terenowych, tworzona była na zamówienie – od zera. Tworzyliśmy tu autorską koncepcję wraz z późniejszą jej realizacją. Często odpowiadaliśmy także całościowo lub częściowo za promocję wydarzeń.

WYJAZDY
INTEGRACYJNE

To, że lubimy się bawić nie znaczy, że nie znamy się na organizacji poważniejszych imprez. Czy chodzi o stworzenie programu scenicznego, czy kompleksową obsługę dużej konferencji – możemy zadbać o wszystko.

Jesteśmy odpowiedzialni, dokładni i konkretni. Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

EVENTY
ONLINE

Działamy na polskim rynku od 13 lat, a nasze doświadczenie w terenie przenieśliśmy do sieci. Zorganizowaliśmy już ponad 50 różnorodnych realizacji od momentu uruchomienia oferty online. W czasie spotkania online szczególnie dbamy o zaangażowanie emocjonalne uczestników na każdym etapie! 

GRY MIEJSKIE
I TERENOWE

Nasze fabularne gry terenowe to autorskie przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody. Jako jedni z niewielu w Polsce dbamy o atrakcyjne, wciągające dla uczestników scenariusze,  które sami piszemy. Fabularna gra to idealny przepis na udaną integrację Waszej firmy.