Cała gama szalonych podróżników, którzy poszukują nietypowych gatunków zwierząt, czekała na uczestników gry miejskiej “ZOObacz Nieznane”. Wymyślona przez nas gra miejska zabrała dzieci na wyjątkową przygodę osadzoną w samym środku wrocławskiego Zoo. Otwarta formuła sprawiła, że gra miejska cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia. W sumie udział w niej wzięło prawie 200 dzieci wraz z opiekunami. Na uczestników czekały zagadki, zadania zręcznościowe i logiczne. Wszystko po to, by odnaleźć i lepiej poznać wyjątkowe gatunki zwierząt zamieszkujące wrocławski Ogród Zoologiczny.

GRA MIEJSKA W ZOO WROCŁAW

Cała gama szalonych podróżników, którzy poszukują nietypowych gatunków zwierząt, czekała na uczestników gry miejskiej “ZOObacz Nieznane”. Wymyślona przez nas gra miejska zabrała dzieci na wyjątkową przygodę osadzoną w samym środku wrocławskiego Zoo.

Otwarta formuła sprawiła, że gra miejska cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia. W sumie udział w niej wzięło prawie 200 dzieci wraz z opiekunami. Na uczestników czekały zagadki, zadania zręcznościowe i logiczne. Wszystko po to, by odnaleźć i lepiej poznać wyjątkowe gatunki zwierząt zamieszkujące wrocławski Ogród Zoologiczny.

Ilość osób

200

Klient

Zoo Wrocław

Rodzaj imprezy

gra miejska

Lokalizacja

Wrocław