WIGILIA FIRMOWA ONLINE

W czasie, kiedy dni stają się krótsze, a wieczory coraz dłuższe proponujemy przypomnienie Waszym pracownikom, że dbacie o ich dobre samopoczucie i chętnie wspomożecie w pomysłach na spędzanie wolnego czasu. W tym roku ciężko będzie o spotkania na żywo i spędzenie świątecznego czasu wspólnie z kolegami z pracy. Dlatego proponujemy wyjątkową ofertę online.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę integracji i motywacji w formie spotkań i warsztatów, w których pracownicy znajdą coś co być może zastąpi im tegoroczną „wigilię firmową”. Zmotywowanie pracowników? Załatwione. Integracja online? Też! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dla Państwa pracowników proponujemy:

  • Zły Mikołaj – autorska gra fabularna online – integrujące zadania, zabawna fabuła, profesjonalni aktorzy, a wszystko w ramach wirtualnego spotkania. Szczegóły fabuły znajdziecie tutaj!
  • Świąteczne Warsztaty Kreatywne – tworzenie lasu w słoiku, świątecznych stroików, ekologicznych prezentów (np. świec zapachowych) – wszystkie produkty dostarczymy Wam do domu, a Warsztaty poprowadzą online profesjonalni animatorzy i instruktorzy.
  • Warsztaty Kulinarne z Masterchefem – specjalnie stworzone dla Was filmiki z autorskimi przepisami laureata znanego programu telewizyjnego oraz paczki z produktami lub półproduktami, które pomogą Wam w tym roku oczarować domowników!
  • Świąteczne Koktajle – warsztaty kreatywne z mistrzami flair i profesjonalnymi barmanami, specjalna świąteczna karta drinków w kolorystyce waszej firmy, dostarczona razem z prezentem (np. grawerowany shaker, prosty zestaw barmański, zestaw syropwó, które zobaczycie w filmach).
  • Warsztaty Impro – spotkaj się z profesjonalnymi instruktorami sztuk improwizacji teatralnej, którzy pokażą Waszym pracownikom jak poprawić komunikację za pomocą zabawnych gier i wspólnych ćwiczeń, które wykonacie online.
  • Dedykowane prezenty – firmowe czapki lub szaliki z Waszym hasłem i wszywką z logo? A może specjalne świeczki czy bombki? Chętnie przygotujemy zestawy prezentów dla Waszych pracowników
  •  

Ilość osób

1-200

Klient

dowolny - działamy w całej Polsce

Rodzaj imprezy

eventy online, team building, warsztaty kreatywne

Lokalizacja

cała Polska