Ilość osób: 1-300
Klient: dowolny - działamy w całej Polsce
Rodzaj imprezy: eventy online, team building, warsztaty kreatywne, show online
Lokalizacja: cała Polska

Karnawał 2021 Online – Imprezy Firmowe

Karnawał to tradycyjnie czas zabawy, integracji. W poprzednich latach to czas dorocznych gali, podsumowań, wspólnej imprezy. W tym szczególnym czasie, jaki nastał to oczywiście niemożliwe. Dlatego też proponujemy zmotywowanie Państwa pracowników lub po prostu ich wspólne spotkanie i zabawę poprzez organizację eventu on-line. 

Przygotowaliśmy kilka propozycji – specjalnie na ten czas!

  • NOWOŚĆ –  fabularna gra online – Morderstwo na Balu – wśród gości balu maskowego w Wenecji ktoś morduje gospodarza i kradnie bezcenną kolię… Przeprowadźcie śledztwo, odkryjcie sekrety hotelowych sejfów i poszczególnych gości balu. Ten wyjątkowy scenariusz gry fabularnej przygotowaliśmy specjalnie z myślą o karnawale 2021. Jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić!
  • warsztaty z kuchni świata – nie możemy za bardzo podróżować, możemy jednak odbyć podróż widelcem po mapie – w ten zimowy czas proponujemy ogniste warsztaty kulinarne z kuchni hiszpańskiej, portugalskiej, śródziemnomorskiej, czy kuchni Ameryki Południowej. Warsztaty poprowadzi szef, który uczył się pod okiem mistrzów kuchni z gwiazdkami Michelin. 
  • warsztaty barmańskie – karnawał, nawet w domach, to czas który możemy spędzić kreatywnie – proponujemy Państwu warsztaty online, w których przygotujemy specjalne karnawałowe drimki. Nie zabraknie szalonych kolorów, nietypowych dodatków i egzotycznych owoców!
  • karnawałowy impro show – współpracujemy z jedną z najlepszych w Polsce grup improwizacji komediowej. Specjalnie dla Was zaproponują autorski, dynamiczny show, pełen zwrotów akcji i różnorodnych segmentów, których treść nawiąże do karnawału. Mogą też pojawić się treści dotyczące Waszej firmy!
  • rodzinna impreza  online – show iluzjonisty – proponujemy Państwu doskonałą zabawę dla całej rodziny w czasie specjalnego show przygotowanego przez iluzjonistę, w czasie którego dzieci zostaną wciągnięte do świata magii i zabawy!
Kuchnia Świata - warsztaty kulinarne Improkracja online - live show dla Exploring Events