Ilość osób: 1-200
Klient: dowolny - działamy w całej Polsce
Rodzaj imprezy: eventy online, team building, warsztaty kreatywne,
Lokalizacja: cała Polska

Mikołajki Dla Dzieci Online

Firmowe spotkanie świąteczne może w tym roku mieć dla pracowników wyjątkowe znaczenie. Świat wstrzymał oddech, a my znajdujemy się nagle w nowej rzeczywistości, w której pracownicy na nowo uczą się relacji między sobą i z firmą w której pracują. Zapewne będzie trudno o organizację tradycyjnej wigilii firmowej, mikołajkowej imprezy z paczkami dla dzieci, a nawet – o spotkanie przy świątecznej kawie w biurze.

W tej sytuacji proponujemy szereg działań, które możemy zorganizować w formie warsztatów, pokazów czy specjalnych działań – wszystko oczywiście online, a zatem w pełni bezpiecznie. Online nie znaczy jednak wcale, że musi być pasywnie i nudno. Proponujemy Państwu różnego rodzaju warsztaty, do których zestawy czy produkty startowe dostarczymy prosto do Waszych domów (lub do siedziby firmy do osobistego odbioru). To wyjątkowy rok, a poniżej proponujemy nasze wyjątkowe sposoby integracji i motywacji pracowników.

Dla pracowników i ich rodzin, a w szczególności najmłodszych proponujemy:

 • Bajkowe Spektakle Świąteczne – transmisja prosto do domu – współpracujemy tu z profesjonalnymi aktorami i performerami, mamy 9 lat doświadczenia w organizacji spektakli lalkowych dla dzieci w ramach Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Nasze najnowsze realizacje online możecie zobaczyć tutaj.
  Proponujemy także spektakle, w którym młodzi widzowie samodzielnie zdecydują o dalszym rozwoju akcji!
 • Gra Fabularna Online – wykonaj zadania w domu z rodzicami, rozwiąż zagadki i pomóż ustalić, gdzie ukrył się Mikołaj? Kolejne zadania poprowadzą Śnieżynka, Elfy czy Pani Mikołajowa, których spotkasz w wirtualnych pokojach. Do domu zaś otrzymasz paczkę z wszystkimi materiałami do zadań i zabawy, które sprawią, że ta świąteczna przygoda będzie niezapomiana.
 • Interaktywny Serial Świąteczny – stworzymy i nakręcimy kolejne odcinki gry fabularnej w formie serialu online – tylko od Waszych pracowników zależy gdzie i kiedy zaangażują się do gry. Podobne rozwiązanie przygotowaliśmy na wiosnę dla Miasta Wrocław – zobacz wirtualne przygody wrocławskich krasnali.
 • Fabryka Elfów – kreatywne warsztaty online – samodzielnie wykonane kartki świąteczne, proste zabawki, prezenty, ekologiczne mydełka czy domowe dekoracje. Nasza ekipa elfów pomoże wszystko przygotować w czasie wirtualnego spotkania!
  Możemy zorganizować też kilka spotkań dla róznych kategorii wiekowych!
 • Świąteczne Wypieki z Julką Cymbaluk –  Wraz z Masterchefką przygotujemy zestaw przepisów oraz krótkich filmów, na których krok po kroku pokażemy co zrobić by Wasze ciasta, pierniki i inne słodkości były w tym roku idealne – a zestawy do własnego wypieku dostarczymy Wam prosto do domów!
 • Wirtualny Pokaz Iluzji z doświadczoną iluzjonistką
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem Online
Świąteczne przedstawienie online - Exploring Events Świąteczna Iluzja - Bartek Lewandowski - pokaz online Exploring Events